Ana sayfa Sosyal Medya Yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş bu defa tarzıyla konuşuldu!..

Yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş bu defa tarzıyla konuşuldu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1’in Kasaba Doktoru dizisinin ikinci sezonuyla ekranlara geri dönen yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş son sosyal medya paylaşımındaki tarzıyla çok konuşuldu.

Instagram’da 1.2 milyon takipçisi bulunan oyuncu, son paylaşımındaki kombiniyle sosyal medyayı salladı. Siyah deri pantolon ve ceket takımını pembe flar ile kombinleyen oyuncunun paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Deniz Can Aktaş’ın fotoğraflarına hayranları tarafından, “Kombin bey”, “Nefis” ve “Harikasın” gibi yüzlerce yorum yapıldı.

Yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş bu defa tarzıyla konuşuldu!.. 8

Kasaba Doktoru dizisinde ‘Dr Ömer Özen’ karakterine hayat veren ve performansıyla beğeni toplayan oyuncu dizide  Ozan Akbaba ve  Vildan Atasever’in de aralarında bulunduğu deneyimli oyuncu kadrosuyla birlikte rol alıyor. Deniz Can Aktaş aynı zamanda meslektaşı Hafsanur Sancaktutan ile yaşadığı aşkla da sık sık gündeme geliyor.

Yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş bu defa tarzıyla konuşuldu!.. 9

Oyuncu aynı zamanda tiyatro sahnesinde de hayranlarıyla buluşuyor. Deniz Can Aktaş, geçtiğimiz aylarda kariyerinde bir ilke imza atmış ve “Romeo ve Juliet” adlı oyunla ilk kez tiyatro sahnesine çıkmanın heyecanını yaşamıştı.

Yakışıklı oyuncuya Naz Çağla Irmak’ın ‘Juliet’ olarak eşlik ettiği oyun  9-15 ve 23 Ekim tarihlerinde DasDas Sahne’de tiyatroseverlerle buluşacak.