Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisi ile patlama yapan Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka olayından çok akıllıca sıyrıldı!

Yalı Çapkını dizisi ile patlama yapan Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka olayından çok akıllıca sıyrıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları Star TV ekranında yayınlanıyor ve dizi ile birlikte Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisi de gündemden düşmüyor. Daha önce Öğretmen isimli dizide birlikte kamera karşısına geçen ikilinin tanışıkları eskiye dayanıyor.

Son günlerde basında sıklıkla haber yapılan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in yakınlaşma emareleri gösterdiği ve bir etkinlikte bu duruma Kubilay Aka’nın tepki gösterdiği yönündeki haberler doğru çıktı. Haberler doğru belki ama Kubilay Aka mı durumu farklı algıladı yoksa, başka bir nedeni mi var bilinmez ama, Mert Ramazan Demir büyük tartışma yaratabilecek bu konudan çok akıllıca sıyrıldı.

Kubilay Aka ile, Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu çok yakın arkadaş. Bu nedenle de Aka’nın etkinlikte çok samimi tavırları nedeniyle Mert Ramazan Demir’e tepki gösterdiği iddiaları sonrasında olay bir anda büyüdü. Ancak Mert Ramazan Demir, daha kariyerinin başlarındayken kendisine büyük zarar verebilecek bu konudan çok akıllıca sıyrıldı.

Yalı Çapkını dizisi ile patlama yapan Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka olayından çok akıllıca sıyrıldı! 8

Yalı Çapkını dizisinin muhteşem çıkışının en önemli nedenlerinden birisi de partner uyumundaki başarıydı. Bu durumu da tehlikeye sokabilecek bir gelişme yaşandı ama Mert Ramazan Demir sakin kalarak zorlu bir konudan akıllıca çıkmayı başardı.

Kubilay Aka ile bir gerginlik yaşandığını kabul eden Mert Ramazan Demir, şunları söyledi: “Evet, öyle bir öyle bir şey oldu ama göz göze hiç gelinme bir kavga falan olmadı. Hatta ben dışarıdaydım, mevzunun içinde de değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim. Hiçbir şekilde kavga edilmedi. Ben göz göze bile gelmedim.”

Yalı Çapkını dizisi ile patlama yapan Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka olayından çok akıllıca sıyrıldı! 9

Aslında bu sözleri ile olayı doğrulasa da ortada büyütülecek bir durum olmadığını, kendisinin alttan alarak durumu idare ettiğini anlatan genç oyuncu, şöhret basamaklarını hızlı şekilde tırmandığı şu dönemde yapabileceği en akıllı hareketi yaparak, bu durumu da olduğu gibi açıklayıp herhangi bir dedikoduya meydan vermeyerek doğrusunu yaptı.

Mert Ramazan Demir, “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, çok eski arkadaşız. Saçma sapan bir yere gitti mevzu. Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle manipülasyona uğradı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay ama hiç öyle bir şey yok” diyerek hayranlarını tatmin etti ve sosyal medyada da bu tavrı ile övüldü.