Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yalı Çapkını dizisi sezonun en yüksek reytinglerini aldı!

Yalı Çapkını dizisi sezonun en yüksek reytinglerini aldı!

tarafından ker_def

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle her üç kategoride de yine Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Star’ın sevilen dizisi “Yalı Çapkını” on üçüncü bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 16 Aralık Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu. Dizinin bu bölümüyle tüm kişiler kategorisinde elde ettiği 14’lü reytingler sezonun en yüksek oranı olarak kayıtlara geçmiş oldu.

Dizinin 13. bölümünde; dedesinden yediği tokat üzerine evi terk eden Ferit, Pelin’e gitti ve ona ertesi gün Amerika’ya gideceğini söyledi. Kazım’ın Suna ve Seyran’ı kendi evlerine geri götürdü.

Taylan’ın evine giden Abidin; Taylan’ın Ferit’le kavga ettiği görüntüleri elinden aldı. Ferit’in Amerika’ya gideceğini Pelin’den öğrenen Seyran onu durdurmak için havaalanına gitti ve Ferit’in gidişini engellemek için onu öptü.

Yalı Çapkını dizisi sezonun en yüksek reytinglerini aldı! 7

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide yer alan diğer oyuncular şöyle:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!