SON DAKİKA
27 Ocak 2023 21:42

SON HABERLER

Yalı Çapkını dizisinin Ferit’i Mert Ramazan Demir de tüm bu yaşananlar karşısında şaşkın!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir, bu hikaye sayesinde milyonların sevgini kazanmayı başardı. Hakkında son dönemde google’da en çok arama yapılan oyuncuların başında gelen Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını projesiyle birlikte yurt dışında da geniş bir izleyici kitlesi tarafından destek buluyor.

Afra Saraçoğlu ile birlikte daha önce Öğretmen dizisinde partnerlik yapan oyuncu, bu sefer de Yalı Çapkını dizisinde yine çok başarılı bir uyum sergiliyor. İki genç oyuncunun ortaya koyduğu bu uyum ve yüksek enerji de dizinin sahnelerine yansıyor.

Reytingleri 13’lü oranlara kadar çıkan ve sezonun en iyi dizisi olarak başarısını kanıtlayan Yalı Çapkını, Mert Ramazan Demir’in kariyerinde büyük bir sıçrama yarattı. Oyuncu, “Dizi hepimizin beklediğinden çok başka bir yere gidiyor. Biz de şaşkınlıkla izliyoruz. Ama keyfimiz yerinde” açıklamasında bulundu.

Kendisine destek veren hayranlarına teşekkür eden genç oyuncu, ayrıca Netflix’te 20 Ocak’ta yayınlanacak olan Şahmaran dizisinde de rol alıyor. Bu projeyi 1,5 yıl önce çekmeye başladıklarını hatırlatan Demir, “Ben senaryoyu da unuttum, ne çıktığını bilmiyorum. Fragmanı izledikten sonra ne kadar güzel bir iş çıktığını gördüm” diye konuştu.

Merakla Şahmaran dizisini kendisinin de beklediğini anlatan Mert Ramazan Demir, bu yapımda birlikte rol aldığı Burak Deniz ile de çok iyi bir iletişimlerinin bulunduğunu söyledi.

Sempatik halleri ile dikkatleri çeken Mert Ramazan Demir, mütevazi hali ve gençlik enerjisiyle de dikkatleri çekiyor.

Bu süreçte sadece Yalı Çapkını dizisini düşündüğünü ve özel hayatına da hiç zaman ayıramadığını anlatan oyuncu, Şahmaran ile birlikte son 4 aydır sadece iş ile uğraşmak durumunda kaldığını anlattı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler