SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 09:32

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 17 Ağustos Cumartesi 157. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 157. bölümüyle 17 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar kütüğü en uzun süre taşımayı deneyecekler.

“ZIPLAYARAK BALON PATLATMA” adlı ikinci oyunda eşler, havada asılı 10 adet balonu trambolin üzerinde zıplayarak kafalarıyla patlatmaya çalışacaklar.

“ROMANTİK KOCA” adlı üçüncü oyunda kadınlar, eşlerini yönlendirerek kendilerine meyve servisi yapmalarını sağlayacaklar.

“OYUN ÇİVİLEME” adlı final oyununda ise yarışmacılar, tahta üzerine yarı çakılmış vaziyette bulunan çivileri çekiçle çakmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 157. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 17 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler