SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 00:06

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 23 Temmuz Salı 77. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 77. Bölümüyle 23 Temmuz Salı günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. 77. bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz! Levent, Ömer ile ilgili sırrın ortaya çıkmasından sonra Meryem’e sert tepki gösteriyor!

Ömer’in annesi Nurgül ortaya çıktıktan sonra ortalık karışıyor. Melis bu durumu kendisine çevirmek için Levent ile Nugül’ü karşı karşıya getiriyor. Nurgül, Ömer’in annesi olduğunu itiraf ettikten sonr Levent büyük şaşkınlık yaşıyor. Evlenme teklif etmeyi düşündüğü ve çok güvendiği Meryem’in kendisine yalan söylediği ortaya çıkınca Levent konakta sert kararlar almaya başlıyor.

Melis, ortaya çıkan sonuçtan memnun bir şekilde olayları izliyor ve Levent’in kendisine döneceği günlerin yakın olduğunu düşünüyor. Bu sırada Nurgül, konağa giderek Ulviye Hanımın karşısına dikiliyor. Ömer ile ilgili gerçekleri öğrenen Ulviye Hanım, oğlu Levent’in yanlış kararlar almasına engel olmaya çalışıyor; fakat, Levent bu duruma çok sert tepki gösteriyor. Meryem ise, Levent’in annesiyle olan konuşmalarını duyunca gözyaşlarına boğuluyor.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekranında yayınlanmakta.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler