Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi!

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 38. bölümüyle Pazar akşamı ekranda olan Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’da işler çok farklı bir şekle bürünmeye başladı! Dizinin hikayesi ikinci sezonda da izleyenleri merakla ekran başına getiriyor. Her bölümde yeni bir olayın yaşandığı ve tahminlerin çoğu zaman tutmadığı Yargı dizisinde Ceylin’in kaçırılmasından sonra heyecan da doruğa tırmandı!

Yeni bölümde psikopatın tek tek bazı kişileri kaçırmasını izleyenler, sıranın Ceylin’e gelmesini de endişeli bir şekilde izlemeye başladılar! Herkesi kaçırıp bir odanın içine kapatan psikopatın kimliği büyük merak konusuyken, bazı ipuçlarını takip eden izleyiciler için katil belli!

Ancak son derece yanıltıcı da olabilecek bu ipuçlarının izleyenlere bir adres şaşırtma olma ihtimali de yüksek! Kimi izleyicileri göre katil Tolga! Geçtiğimiz sezon Masumlar Apartmanı dizisinde izlediğimiz başarılı genç oyuncu Emir Özden, Tolga karakterine hayat veriyor Yargı’da.

Bir anda Ceylin’in hayatına giren bu yeni avukatın yaşı da kimi yaptıkları ve şüpheli hareketleri de tahminleri yükseltiyor! Zaten Ceylin’i takip ederek ona bir dosya verip iyilik yapma bahanesiyle hayatına girmesi bir garip karşılanmıştı.

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 16

Ardından Ceylin’e başka bir telefonu olmadığını söyleyip ofisten çıkar çıkmaz cebinden ikinci telefonu çıkarması ‘bu çocukta bir iş var!’ duygusu yaşatmıştı. Ceylin’e tuhaf şekilde bakan ve kendisini sakladığı anlaşılan Tolga’nın bir psikopat olup olmadığı henüz bilinmiyor ama hareketleriyle şüpheleri çekiyor!

Yeni bölümde Ceylin’in kaçırılmadan önce Tolga’nın aracından inerken “şu tüyleri de temizle” demesi de izleyicinin dikkatinden kaçmayan bir ayrıntı oldu! Zira 38. bölümde kaçırılanlar arasında parkta köpekleriyle gezen bir kız da vardı. Ceylin’in uyarısı üzerine gergin bir şekilde ona bakan Tolga’nın hali de izleyici için bir ipucu!

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 17

Ayrıca katilin kendisine ölen ailesindeki kişilere çok benzeyen kurbanlar seçiyor olmasından hareketle, son kaçırılan kıvırcık sarı saçlı çocuk da bir ipucu olarak görülüyor izleyenler tarafından! Tolga’nın küçüklüğüne benzetilen çocukla birlikte izleyici tüm ailenin ölüp Tolga’nın yaşıyor olmasına dikkat çekerek, yaşadığı olay sonrasında aynı tekrarı yapmış olma ihtimalini dillendiriyor!

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 18

Ölen aileden bir tek çocuğun sağ olması, Tolga’nın yaşının da tutması sebebiyle bu ihtimal kuvvetleniyor. Ancak her bölümde izleyenlere büyük ters köşeler yaşatan Sema Ergenekon’un, bu tahmin edilesi ipuçlarını herkesin görebileceği şekilde ortaya koyması da pek beklenmiyor! Bu durumun tamamen bir şaşırtmaca, hedef şaşırtmaca olması da muhtemel!

Fakat pek çok benzer cinayet, gizem, katil hikayelerinde genelde en tahmin edilmeyen, en masum görünen kişinin katil çıkması da izleyenleri bu tahminleri yapmaya götürüyor olabilir!

Gelecek hafta yayınlanacak olan bölümde, Ceylin’in kaybolmasının ardından büyük bir çaresizlik yaşayan Ilgaz izleyicinin içini parçalayacak! Bu arada Ceylin’in kapatıldığı odadaki kişilerle akıbeti merak konusuyken, duvarda Neva yazması da o odada daha önce yaşananlar hakkında bir ipucu olarak duruyor! Ceylin kaçmayı başarabilecek mi, diğerlerine ne olacak, kim bu psikopat soruları akılları kurcalarken Yargı dizisinin heyecanı da giderek artıyor!

İşte izleyicilerin ipuçlarını takip etmeye çalıştıkları o yorumları…

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 19

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 20

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 21

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 22

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 23

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 24

Yargı izleyicisi katili buldu mu? İpuçlarını birleştirenlere göre katil en masum görünen o kişi! 25