SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 03:03

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinde Alihan – Zeynep aşkının ortasına limon mu sıkılacak?

Yasak Elma dizisinde sürprizler bitmek bilmiyor! İşte bir yeni sürpriz daha!

Yeni sezona başlayan Yasak Elma dizisinin reytingleri çok iyi gelmişti.

Talat Bulut’un set çalışanını taciz ettiği iddiasının ardından oyuncular arasında sorunlar yaşanabileceği ve bu durumun diziye olumsuz etki yapabileceği yorumları vardı.

Ancak bunların hepsi geride kaldı. Dizinin 2. sezon ilk bölümü geçtiğimiz Pazartesi günü yine büyük ilgi gördü.

Şimdilerde ise Yasak Elma dizisinden izleyicilere bir sürpriz var…

Ebru Şahin, Hira karateriyle diziye katıldı. Alihan’ın şirketinde işa başlayan Hira ile Zeynep arasında Alihan savaşı mı yaşanacak?

Dizinin yükselebilmesi için en önemli konu olan Alihan – Zeynep aşkı ve bunun çevresinde yaşanacaklar gösteriliyor.

Ebru Şahin’in rolü merakla bekleniyor. Bilindiği üzere Alihan karakterine Onur Tuna, Zeynep karakterine de Sevda Erginci hayat vermekte.

Pazartesi günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan “Yasak Elma” dizisine sürpriz bir isim katıldı.
Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ kadrosuna başarılı oyuncu Ebru Şahin dahil oldu.

Şahin, 17 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak olan dizinin 14. bölümünden itibaren “Hira” karakterine hayat verecek.

Hira, Alihan’ın (Onur Tuna) havacılık şirketine iş başvurusunda bulunan, soğukkanlı ama güzel bir kadın olarak izleyici karşısına çıkacak.

İlgili Haberler