Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma dizisinin final yapmaması için bir ihtimal daha var mı?

Yasak Elma dizisinin final yapmaması için bir ihtimal daha var mı?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında altıncı sezonu devam eden Yasak Elma dizisinin finaline doğru adım adım gidildiğini herkes biliyor. Dördüncü sezondan sonra ekip bırakmaya niyetlenmiş olsa da sonrasında beşinci sezon gelmiş ve ardından da izleyicilerin ısrarı sonucunda altıncı sezonun da çekilmesi kararı verilmişti. Ancak dizinin başrol oyuncusu Eda Ece’nin sezon başından bu yana yaptığı çeşitli açıklamalara bakılır ise, Yasak Elma dizisinin uzatılması gibi bir konu gündemde değil.

Birçok dizi hayranı projenin devam etmesini arzu etse de artık ekip için yolun sonuna gelindiği anlaşılıyor. İzleyicilerden bir bölümü, sezon sonunda yeniden uzatma kararı alınabileceği düşüncesine sahip. Ancak Eda Ece, deprem yaralarını sarmak için çaba harcadığı şu süreçte, Yasak Elma dizisinin akıbeti konusunda da bir kez daha net bir şekilde konuştu.

Ünlü oyuncu, dizinin yapımcısı Medyapım tarafından yoğun bir şekilde gerçekleştirilen yardım kampanyalarının yanlış anlaşılmamasını istedi ve bunun Yasak Elma’nın bir reklamını yapma çabası olmadığına değindi.

Eda Ece, “Bunu Yasak Elma reklamı gibi yorumlayanlar olursa, bizim son sezonumuz. Biz son 10 bölüm gibi bir zamana girdik. Zaten, altı senelik bir sürecin sonuna geldik. Biz bunu gönül borcumuz olduğu için yapıyoruz. Başka bir sebeple yapmıyoruz. Biz zaten veda ediyoruz bu sene” şeklinde konuştu.

Eda Ece’nin sosyal medyada yer alan bu sözleri de gösteriyor ki, Yasak Elma dizi ekibi çoktan final havasına girmiş ve ekibin yedinci sezonda devam etmek gibi ne bir niyeti ne de gücü olmadığı anlaşılıyor.

Fox TV’nin yayın sürecinde en iyi ve en istikrarlı dizisi olarak ortaya çıkan Yasak Elma’nın finaline de yaklaşıldığı Eda Ece’nin bu sözleri ile anlaşılıyor. Mayıs ayında dizinin izleyicilere veda etmesi bekleniyor.

Dizi ekibi, 1 ayı geçen deprem felaketinin yaralarının sarılması için de elinden gelen çabası sürdürürken, Eda Ece, bölgede yaşayan milyonlarca insanın hala birçok şeye ihtiyacı olduğunu ve ilginin bu bölgeden uzaklaşmaması gerektiğini de hatırlatıyor.