Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne…

Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 6. sezonuyla yeniden ekrana gelmeye başlayan Yasak Elma, yaz boyunca ‘kim gitti, kim kaldı?’ tartışmalarıyla gündemden düşmemişti. Dizinin hikayesinde yaşanacak değişikliklerle birlikte, yeni isimlerin de dahil olacağı biliniyordu. Yasak Elma, tüm ihtişamıyla ekrana dönüş yaparken, izleyenleri yeni sezon ilk bölümde kahkahalara boğdu!

Absürtlükleri, entrikaları ile ekranın sevilen dizisi Yasak Elma’nın 147. bölümüyle dönüşü, hayli renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Eda Ece ve Şevval Sam’ın hayat verdikleri Yıldız ve Ender, her zamanki formundayken, dizinin bir sahnesinde yaşananlar, izleyenleri kahkahaya boğdu!

Yıldız’ın annesinin yanlarındaki yalılarını kiraladığı kadından şüphelenmesi ve evden çıkmasını istemesiyle başlayan olaylar, işin içine Ender, Emir ve Caner’in de katılmasıyla daha ilginç bir hal aldı! Kadının evde bir işler çevirdiğini anlayan Yıldız, entrikacı dostlarıyla kılık değiştirip yalıya gitti.

Kıyafetleri ve tarzlarıyla herkesi güldüren dörtlünün hem içine düştükleri durum hem de diyalogları, Yasak Elma’yı özleyen izleyiciyi yeni sezondaki ilk bölümüyle gülmekten kırdı geçirdi adeta…

Evdeki kadının spritüel güçleri olduğunu söyleyerek verdiği hizmet karşılığında yüklü bir miktar para istemesiyle Yıldız gerçek kimliğini açıkladı ve kadını evinden hemen çıkması yoksa polise gideceğini söyleyerek uyardı. Bu sahnede Ender, Yıldız, Emir ve Caner’in komik halleri, diziyi takip edenlere pek çok eğlenceli yorum da yaptırdı.

İşte onlardan bazıları…

Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 13 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 14 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 15 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 16 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 17 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 18 Yasak Elma şanına yakışır bir şekilde döndü! Yeni sezon ilk bölümde kırıp geçiren sahne... 19