Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma’dan sezon finali öncesi bomba bir isim ayrılıyor!

Yasak Elma’dan sezon finali öncesi bomba bir isim ayrılıyor!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan ekranların fenomen dizisi Yasak Elma, beşinci sezonun sonuna yaklaştı. 13 Haziran’daki sezon finali öncesi yeni olaylarla hikayenin canlandırıldığı ve heyecanın arttığı dizide, entrikalar bitmezken kadroda bir takım değişikler oldu.

Yasak Elma 147. bölümünde yani 13 Haziran’da sezon arasına girecek. Med Yapım imzalı diziye en son Bahtiyar Memili’nin canlandırdığı Sedai karakterinin teyzesi ile Ekin karakterinin anneannesi Sümer karakterinin de katılacağı öğrenilmişti.

141. bölümün sonunda Kumru ile Ekin’in düğünüyle anneanne Sümer diziye katıldı. Usta oyuncu Nalan Örgüt’ün oynayacağı Adana’dan gelen teyze rolü ise önümüzdeki bölümlerde hikayeye dahil olacak.

Projenin bel kemiği karakterlerinden Yıldız’a hayat veren Eda Ece’nin dizide devam edeceği daha önce öğrenilmişti. Diziden ayrılacak oyuncularla ilgili son kararı yapımcı Fatih Aksoy’un vereceği karar sonrası netlik kazanacak olacak Yasak Elma’da ilk ayrılan Berk Oktay oldu.

İki başarılı sezon geçiren yakışıklı aktörün ardından TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre yeni ayrılık haberlerinin de muhtemel olduğu belirtiliyor.