Yasemin Allen diziler konusunda doğru bir yol izliyor!

03 Haziran 2018 Pazar, 07:49
Yasemin Allen diziler konusunda doğru bir yol izliyor!
Yasemin Allen kariyerinde yeni bir sayfa açtı!

Türkiye’de rol aldığı dizilerde umduğunu bulamayan oyuncu, Rus ajanı rolüyle ABD-İngiltere ortak yapımı ‘Strike Back’ dizisinin ana kadrosuna dahil oldu.

Allen’in yurt dışında çekilecek bu tür dizilere uyum sağlaması çok kolay olacaktır. Zaten yurt dışında büyüyen bir isim olması onun ekiplere kolay adapte olabilmesinde önemli bir artısı. Allen’in böyle bir rolü kabul etmesi kariyeri açısından oldukça doğru bir karar.

Habertürk’ün haberine göre yurt dışında doğup büyüyen Yasemin Allen, oyunculuğa Türkiye’de başlamış ancak sektörün kendine has kurallarına ayak uyduramamıştı. Kariyerine yurt dışında devam etme kararı alan oyuncu, 53 ülkede yayınlanan ‘Strike Back’ dizisinin ana kadrosuna dahil oldu.

Warren Brown, Daniel MacPherson ve Alin Sumarwata gibi isimlerin rol aldığı dizide Allen, gizemli ve tehlikeli rus ajanı Katrina Zarkova karakterine hayat verecek. Çekimleri Malezya’da başlayan ve ekim ayına kadar devam edecek dizi için ünlü oyuncu Rusça dersi aldı.

KİLİT BİR ROLDE

‘Strike Back’, eski bir SAS komandosu ile gizli haber alma servisinde yer alan bir görevlinin maceralarını konu alıyor. Allen’ın dahil olduğu altıncı sezonda, bir Rus bombardıman uçağı Güney Çin Denizi’ne düşünce ekip olayı araştırmaya gönderilecek. Malezya polisiyle ortak çalışan ekibin yolu Allen’ın canlandırdığı kilit roldeki Katrina ile kesişecek. Bir süredir Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyan Allen, dizinin kadrosuna dahil olduğunu Instagram’da yaptığı paylaşımla duyurdu.

yasemin allen haberleri için