SON DAKİKA
17 Haziran 2019 13:11

SON HABERLER

Yasemin’in hayatı kabusa dönüyor! Katil mi oldu? Leke 7. Bölüm 2. Fragman

Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinin 7. bölümünden 2. tanıtım ekrana geldi.

Burak Sevinç ve Melis Sezen’in başrolünde oynadıkları dizide Yasemin, evde Arda ile tartışırken onu itiyor. Arta kafasını sehpaya vurup kendinden geçiyor. O sırada gelen Giray ise olayları çıkmaz bir noktaya götürüyor!

Giray, Arda’yı aracının bagajına koyup bir yere götürüyor ve onu öldüğünü söylüyor. Arda gerçekten öldü mü?

Arda’yı öldürdüğünü düşünen Yasemin, teslim olmak istiyor. Giray ise ona engel olmaya çalışıyor. Bu arada Serpil ile konuşan Cem, Yasemin ile ilgili yalanlara inanıyor.

Leke 7. bölümde Yasemin, büyük bir çıkmazın içine girecek!

Leke 7. bölüm 2. tanıtımını videodan izleyebilirsiniz…

Leke 6. bölümde neler oldu?

Abisi Cem ile arası kötü olan Arda, Yasemin’i gördükten sonra bir plan yapar. Zira amacı Cem’i en zayıf noktasından vurmaktır. Yasemin’i nereden tanıdığını abisine söylemeye kararlıdır. Bu sinsi planını hemen devreye sokar. Birkan ise bir şekilde bu durumdan haberdar olur.

Yasemin’e karşı olan takıntı seviyesindeki ilgisi onu deliye döndürmüştür. Cem ile Yasemin’in arasını bozmaya yemin eder. Arka planda bunlar yaşanırken Cem tüm kalbiyle Yasemin’e olan sevgisini belli eder. Yasemin ise sakladığı bu sır yüzünden tedirgindir. Tüm gerçekleri Şirin’in yüzüne vurur. O bunları konuşurken kapı çalar ve karşısında Cem ve Arda’yı görür. Yasemin ne yapacak? Cem’in tepkisi ne olacak?

Hikayemiz; yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

İlgili Haberler