SON DAKİKA
29 Eylül 2022 07:08

SON HABERLER

Yeni Gelin 61. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

BOZOKLAR YENİ KARARLAR ALIYOR! Show TV’de ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin’in 61. bölüm tanıtımı yayınlandı. Kağan ve Nazgül’ün kozlarını paylaştığı, Gökhan’ın uzman çavuşluk için başvuruda bulunduğu, Şirin’in konservatuara gitmeye karar verdiği tanıtımda Hazar ve Bella’nın mutlu anları dikkat çekiyor. Videodan 61. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümü 10 Kasım Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelen 60. bölümünde yıllardan beri süre gelen geleneği bozmaya, tek eşli bir hayata adım atmaya, küçük çekirdek ailesi içinde mutlu mesut yaşamaya kararlı olan Kalender Ağa, belediye başkanlığı adaylığından vazgeçerek Möhteber ve Ayşe’yi boşadı. Türkmen ve Müsellim’i evlendirmeye kararlı olan Bella, Kalender’in desteğiyle kısmet bulmaya çalıştı. Müsellim’e kız bulmaya çalışan Bozokların gönüllerince eğlendiği partiyi kana bulamaya niyetli olan Nazgül herkesin mutluluğunu kursağında bıraktı. Bozoklar, facianın eşiğinden döndüğünü zannettiği anda çok daha büyük bir facianın eşiğine geldi. Kalender’den intikamını almak için samanlığı ateşe veren Ayşe, Bella’yı da çok büyük bir tehlike altında bıraktı. Dumanlar arasında kalan Bella ve Ayşe’nin imdat çığlıkları her yeri inletirken, yardıma gelen Hazar, Bella’yı kurtarabilecek miydi?

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Yeni Gelin’de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yeni Gelin merakla beklenen yeni bölümüyle 10 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler