Ana sayfa Sosyal Medya Yeni Hayat olmadı, Nilperi Şahinkaya diğer dizisine başlıyor!

Yeni Hayat olmadı, Nilperi Şahinkaya diğer dizisine başlıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında Mart ayından bu yana konuşulmakta olan Yeni Hayat dizisi, 6 aylık aranın ardından Eylül’de başlamış ancak dizi uzun süreli olamamıştı. Nilperi Şahinkaya’nın da başrolünde yer aldığı dizi, sadece 9 bölüm ekranda kalabildi.

Dizi çöplüğüne kısa sürede atılan yapımlardan birisi olan Yeni Hayat da başarılı bir performans sergileyen Şahinkaya, 1,5 yıldır içinde olduğu diğer dizisinin ise devam etmesinin mutluluğunu yaşıyor.

İlk olarak Youtube ortamında başlayan ve ardından da Blu TV tarafından alınan Aynen Aynen dizisinin yeni sezon çekimleri yakında başlayacak. Uraz Kaygılaroğlu ile partner olarak projeye başlayan Nilperi Şahinkaya, ilk iki sezonu bu oyuncu ile sürdürmüş ancak sonrasında Kerem Bürsin ile partner olmuştu.

Yeni Hayat olmadı, Nilperi Şahinkaya diğer dizisine başlıyor! 7

Sefirin Kızı dizisinin yoğunluğu nedeniyle Kaygılaroğlu, projeden çekilmek durumunda kalınca, Kerem Bürsin devreye girdi. Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde başrolde yer alan Bürsin ile başka bir projesi olmayan Nilperi Şahinkaya, Aynen Aynen projesine devam edecek.

İlk iki sezonda Kaygılaroğlu, 3. ve 4. sezonda ise Bürsin’in rol aldığı Aynen Aynen, 5. sezon çekimlerine yakında başlayacak.