Ana sayfa Sosyal Medya Yine bir ödül yine başrolde Poyraz Karayel dizisi ve yine İlker Kaleli karizması!

Yine bir ödül yine başrolde Poyraz Karayel dizisi ve yine İlker Kaleli karizması!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Poyraz Karayel dizisi aradan geçen yıllara rağmen unutulmuyor ve başrolde yer alan İlker Kaleli de hala ödüller kazanmaya devam ediyor. Burçin Terzioğlu ile önce partner olan ve dizide çok başarılı bir iş çıkartan İlker Kaleli, daha sonra ise meslektaşı ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Poyraz Karayel dizisi bitti, iki başrol oyuncusunun güçlü enerjisinden geriye bir şey kalmadı ve aşk da biteli çok oldu. Ancak dizi ve İlker Kaleli karizması hala akıllarda duruyor. Bu da yeni bir ödüle vesile oldu.

İlker Kaleli öğrencilerin oylarıyla ‘Yaşayan Dizi Efsanesi’ ödülünün sahibi oldu… İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen ödül törenine katılan İlker Kaleli, öğrencilerle bir araya geldi.

Yine bir ödül yine başrolde Poyraz Karayel dizisi ve yine İlker Kaleli karizması! 8

Türkiye Kas Hastalıkları Derneği yararına düzenlenen ödül töreninde büyük alkış alan İlker Kaleli şunları söyledi: ”Böyle anlamlı bir gecede beraber olmaktan çok mutluyum. Öncelikle ülkenin bitmeyen gündemlerinden bir türlü sıra gelmeyen böyle önemli bir konuyu böyle güzel bir gece organize edip gündeme getiren İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca beni onore edici, bu kadar anlamlı bir ödüle layık gördüğünüz için sonsuz teşekkürler. Bu ödül benden çok sizindir.

Evet, zamanlar biraz zor zamanlar. Dünyada işler karışık ülkemizde havalar karanlık. Sahip çıkmamız gereken çok şey var. Hayat bir tane zaman da uçup gidiyor. Ama bu yolu aydınlatacak şey yine kendi çabamız ve dik duruşumuz. Olsun yolumuz daha uzun, söyleyecek çok sözümüz var. Daha nice duygularda, bunun gibi güzel akşamlarda tekrar birlikte olmak dileğiyle. Şartlar ne olursa olsun çabasından caz geçmeyen, dik duruşundan ödün vermeyen herkese selam olsun.”

Yine bir ödül yine başrolde Poyraz Karayel dizisi ve yine İlker Kaleli karizması! 9

Poyraz Karayel dizisi 7 Ocak 2015 tarihinde başladı ve 82 bölüm yayınlandı. 2017 yılının 1 Mart günü final yapan dizi, o tarihten bu yana da unutulmazlar arasına katıldı.