Yine Kenan Doğulu, yine kaza!

17 Ağustos 2017 Perşembe, 07:30
Yine Kenan Doğulu, yine kaza!

Yine sahne kazası yaşadı
Son konserinde sahneden düşen Kenan Doğulu, önceki akşam yine Açıkhava’daydı. Talihsiz şarkıcının bu kez de mikrofonu düştü ve gitarının kemeri koptu!

Milliyet gazetesinin haberine göre Kenan Doğulu, ‘BKM Açıkhava’da 2017’ kapsamında Harbiye Sahnesi’nde ikinci kez hayranlarıyla buluştu. 3 bin kişiye üç saat boyunca müzik ziyafeti sunan şarkıcı, esprileriyle de güldürdü. Daha önceki konserinde sahnedeki boşluğa düşen Doğulu, bu defa tedbiri elden bırakmadı. Sahneye ızgara koydurtan sanatçı konuklarına, “Biraz sonra sizlere mangal yapacağım” dedi. Ancak şanssızlıklar Doğulu’nun peşini bırakmadı; önce mikrofonu düştü, ardından gitarının kemeri koptu.

Sanatçı, “Bu toplu bir seanstır. Enerjimizi yükseltip, evrene iyi mesajlar göndereceğiz” sözleriyle keyfini bozmadı. Her konserinde sürpriz konuklarıyla seyircisini şaşırtan Doğulu’nun sahnesinde bu kez Mirkelam vardı. İkili, ‘Tavla’ şarkısında düet yaptı. Özel bir repertuvar hazırlayan sanatçıya eşlik eden ney üstadı Eyüp Hamiş ve perküsyon ustası Orhan Topçuoğlu, hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza attılar.

kenan doğulu haberleri için