Ana sayfa Dizi Haberleri Yok artık bu kadar da olmaz Burak Özçivit! Kuruluş Osman dizisinde sonunda bunu da yaptılar!

Yok artık bu kadar da olmaz Burak Özçivit! Kuruluş Osman dizisinde sonunda bunu da yaptılar!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuruluş Osman dizisi hem Burak Özçivit hem de yapımcı Mehmet Bozdağ adına dördüncü sezonda bir ustalık eseri olarak ekranlara gelecek. Bu yoruma neden olan faktörler ise, Burak Özçivit’e izleyicilerin artık başka bir açıdan bakması, dizide dördüncü sezon için yapılan büyük hazırlıklar, yayınlanan fragman ile verilen mesaj ve hikayeye çok etkili yeni oyuncuların katılmış olması…

Öncelikle Burak Özçivit’i yakından izleyenler Kuruluş Osman dizisinin çekimlerine başlanmasından neredeyse 1 yıl önce projeyle anlaştığını ve hazırlıklara başladığını iyi bilecektir. Ünlü oyuncu dizinin ilk sezonunda ise büyük acemilikler yaşadı. Birçok hayranı ilk bölümlerde ciddi eleştiriler yaptı ve Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan ile sıklıkla karşılaştırıldı.

Burak Özçivit, ikinci sezonda dizideki rolüne daha iyi hazırlanmıştı ve daha iyi bir sonuç ortaya koydu. Üçüncü sezonda artık milyonlarca dizi hayranı Osman Bey karakterindeki Burak Özçivit’i akıllarının bir köşesine yazdı. Dördüncü sezon ise oyuncunun adeta ustalık eseri olacak gibi gözüküyor. Hem rolün hem hikayenin ruhunu içinde hisseden bir Burak Özçivit izleyeceksiniz.

Yok artık bu kadar da olmaz Burak Özçivit! Kuruluş Osman dizisinde sonunda bunu da yaptılar! 8

Dördüncü sezonu 5 Ekim Çarşamba akşamı başlayacak olan Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanında Burak Özçivit, gladyotörlerin arenasına çıkıyor ve ortalığı yıkıyor. Görüntüler diziyi sevenler için çok başarılı ama Burak Özçivit’in artık rolüne ne kadar çok inandığı ve onu temsil etmek için ruhunu ortaya koyduğunu bu kısacık fragmandan bile anlayabilirsiniz.

Bozdağ Film’in sahibi Mehmet Bozdağ da Kuruluş Osman’a büyük yatırım yapmaya devam ediyor ve dizinin görsel kalitesinin yanı sıra tüm detayları ilk sezondan çok daha etkileyici gözüküyor. Destan gibi çok önemli bir diziden vazgeçmek zorunda kalan Mehmet Bozdağ adına da Kuruluş Osman’ın dördüncü sezonu çok başka bir anlam taşıyor.

Yok artık bu kadar da olmaz Burak Özçivit! Kuruluş Osman dizisinde sonunda bunu da yaptılar! 9

Yeni dekorları, yeni hikayesi, merakla beklenen sürpriz karakterleri ve etkisini artıran oyuncu kadrosu ile bambaşka bir dönem başlıyor.

Dizinin görüntü kalitesinden, Burak Özçivit’in rolünü içselleştirmesine kadar, Kuruluş Osman’ın yeni sezonda ekrana bomba gibi döneceğini anlayabilirsiniz.

Ayrıca kadroya katılan; Hakan Yılmaz, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar ve Miray Akay gibi deneyimli isimler ile birlikte yeni sezonda bambaşka bir Kuruluş Osman izleyeceksiniz.