Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner sahnedeyken ne kadar da gururlu!

Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner sahnedeyken ne kadar da gururlu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ramazan Bayramı dolayısıyla Fox TV’de hafta içi yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programına ara veren ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner sahnedeyken gurur pozu verdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Zuhal Topal, kızı ile birlikte tatil yaparken, eşi Korhan Saygıner ise sahneye çıktı.

Instagram hesabından eşinin sahnesinden bir pozunu paylaşayan ünlü oyuncu, sezon başından bu yana sürdürmekte olduğu yemek programına 1 hafta ara vererek moral depoladı.

Zuhal Topal, bayram tatilinin ardından 10 Haziran Pazartesi günü yine ekranda olmaya devam edecek.

İşte Topal’ın gurur pozu:

Bu gece dostlarla @korhansayginer ile harika bir @letafet_meritpark gecesi❤️ #meritparkhotelcasino #aşk #love #music #müzik #ses #yetenek

Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner sahnedeyken ne kadar da gururlu! 7

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.