SON DAKİKA
18 Eylül 2019 16:47

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ağustos Pazartesi 211. bölümde Selma Öztürk kaç puan aldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında ilk sezonu beğeni toplayan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 2. sezonu 19 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelen 211. bölümle başladı.

211.bölümün yarışmacıları 42 yaşındaki gelin hanım Selma Öztürk ile kayınvalidesi Mercan Öztürk oldu…

20 yıllık evli olan Selma hanım 3 çocuk annesi.Adanalı gelin hem marifetli hem de bilgili olduğu konusunda bir hayli iddialıydı.Mercan hanım hem Adana hem de Kıbrıs yemeği de yapabileceklerini belirtip çok iddialı konuşmuştu.İkili kazanacağı konusunda çok iddialıydı…

19 Ağustos Pazartesi günü 2.sezon ilk bölümü yayınlanan programda ilk olarak ödülün 15 bin TL’ye yükseltildiği belirtildi.

Zuhal Topal, eğlenceli sunumuyla dikkatleri yine üzerine çekti. Yemek masasında ise kayınvalideler Mercan hanımın üzerine bir hayli gitti.

Gelin Selma Öztürk kaç puan aldı?

Gelin Selma hanımın menüsü şu şekildeydi:

Kayınvalidelerin gelin hanımın yemeklerine yönelik eleştirileri vardı. Ancak bu program daha önceki bölümlere nazaran kayınvalidelerin tavırları noktasında daha düzeyliydi.

Yemeklere yönelik eleştirilerin altı da kayınvalideler tarafından doldurulmaya çalışıldı.

Zuhal Topal, masada yemek yenildiği sırada 15 Bin TL dolu çantayı alarak yarışmacılara gösterdi.

Yeni sezonda programın büyük ödülü 15 bin TL olacak ve her haftanın sonunda bir gelin-kayınvalide ikilisi bu ödülün sahibi olacak.

Selma hanım kaç puan aldı?

Kayınvalidelerin düşük puan verme hastalığının yeni sezonda da devam edeceği ilk bölümle ortaya çıktı. Puanlama şöyle oluştu:

Sevgi hanım: 3
Hatice hanım: 4
Nazime hanım: 5
Sıdıka hanım: 3

Zuhal Topal ise gelin hanıma 6 puan verdi.

İlgili Haberler