SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 02:13

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada 8-12 Nisan haftası yarışmacıları belli oldu… İşte o gelinler ve kayınvalideleri…

Fox TV’de hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının bu hafta yarışacak isimleri belli oldu.

Televizyongazetesi/Detay

Masada eleştirilerin havada uçuştuğu, taktik ve strateji savaşlarının yürütüldüğü, gelinlerin menülerine yapılan eleştirilerle kimi zaman ekran başındakileri bile delirtecek bir hafta daha başlıyor.

Yeni hafta yarışacak olan gelinler ve kayınvalideler de ortaya çıktı. İşte gün gün o yarışmacılar:

Birinci gün yarışmacısı Leyla Güven ve kayınvalidesi Semiha Güven. Leyla Hanım 7 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Leyla Hanım aslen Erzurumlu.

Kayınvalidesi Semiha Hanım da kendini torunlarına ve çocuklarına adamış sevecen ve bir o kadar da otoriter bir anne.

İkinci gün yarışmacısı Elif Çalışan ve kayınvalidesi Semiha Çalışan.

Elif 30 yaşında ve henüz 6 aylık evli ve aslen Mardinli. Birbirinden özel yemeklerle kayınvalidelerin damaklarını şenlendirecek. Gelinine güvenen Semiha Hanım şimdiden gelinin kazanacağı konusunda iddialı.

Üçüncü gün yarışmacısı Rabia Koç ve kayınvalidesi Aysel Koç. Rabia Hanım 3 yıllık evli ve bir çocuk annesi, aslen Of’lu. Sessiz ve sakin kayınvalidesi Rabia Hanım, gelininin hakkını yedirmemeye kararlı.

Dördüncü gün yarışmacısı Aynur Moral ve kayınvalidesi Kibariye Moral.

Aynur Hanım 40 yaşında, 14 yıllık evli ve 3 çocuk annesi. Lezzetleriyle büyük ödülü kapmaya da kararlı. Kayınvalidesi Kibariye Hanım ise lezzetten ödün vermeyen otoriter bir kişi.

Beşinci gün yarışmacısı Emine Acat ve kayınvalidesi Raife Acat. Emine Hanım 29 yaşında ve 7 yıllık evli. Büyük ödülü alacağından emin olan geline, aşçı yardımcısı olan kayınvalidesi Raife Hanım da tam destek veriyor…

İlgili Haberler