SON DAKİKA
27 Haziran 2019 08:02

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada programında Topal, Mikser ile öyle bir dalga geçti ki!

Televizyongazetesi/Detay
Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programında eğlenceli sunumlarıyla herkesin merak ettiği Mikser, bugünde espri konusu oldu!

Topal’ın ‘Mikser’ ismiyle seslendiği ve programa yorumlarıyla renk katan dış ses, her gittiği evde kim nereliyse oralı olduğunu söyleyip duruyor.

Bugün de benzer bir durum Emine Hanım’ın gelini İpek hanımın evinde yaşandı.

Ev sahiplerinin nereli olduklarını öğrenen Mikser, onlara takılmaya başladı.

Mikser’in hangi eve gitse oralı olduğunu söyleyip duruma gülen Zuhal Topal, bu arada Mikser’in gittiği her evde ne bulursa yemesini de fena ti’ye aldı.

Topal’ın çekimler öncesinde eve gelen Mikser’den tüm ev sahiplerinin şikayetçi olması üzerine yaptığı espri, herkesi güldürdü.

Zuhal Topal’a ikram etmek için yiyecekler hazırlayan ev sahipleri, artık köşe bucak çekimler sırasında Mikser’den saklıyor.

Bavula koyan, dolaplara kaldıran, paket kağıdına sarıp farketmemesini sağlamaya çalışan ev sahipleri, çekim öncesinde çok yediğini de Zuhal Topal’a şikayet ediyorlar.

Bugün de benzer bir durum yaşanınca Zuhal Topal, esprili bir gönderme yaparak dünyaca ünlü illizyon ustası David Coppirfield’in Mikser’i çağırdığını söyleyerek “David çağırıyor bunu. Çok güzel yok ediyor ya yemekleri! Çok etkilenmiş! Gel de Las Vegas’ta seninle gösteri yapalım diyor buna. Yazın gidiyor, 1 ay gidiyor” diyerek izleyenleri çok güldürdü.

PEKİ KİMDİR MİKSER?

Aslında televizyon izleyicilerinin aşina olduğu bu isim, Zuhal Topal’ın da zaman zaman takıldığı kişi, bir seslendirme sanatçısı.

Programda dış ses olarak anılan kişi, tecrübeli seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel.

Aydoğan Temel sayısız yabancı filmin dublajında görev almış oldukça başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

Onu pek çok yabancı ünlü aktörün sesi olarak da hatırlayan izleyiciler, aynı zamanda uzun yıllar magazin programlarının da dış sesi olarak tanımakta.

Aydoğan Temel, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır.

1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır.

Sıkça konuştuğu ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir.

Show Tv’de bir dönem yayınlanmış magazin programlarından Pazar keyfi’nin dış sesi Aydoğan Temel’di, o zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinin dışına çıktı ve fark yarattı.

İlgili Haberler