Ana sayfa Dizi Haberleri Exxen’den usta isimleri bir araya getiren çok sevilecek yeni bir dizi geliyor

Exxen’den usta isimleri bir araya getiren çok sevilecek yeni bir dizi geliyor

tarafından zk zk

1 Ocak tarihinde yayına başlayan Exxen isimli dijital platform için eski dizilerin yeni versiyonlarının yanı sıra yepyeni diziler ve farklı projeler de gündeme gelmekte. Dijital dünyanın yeni dizileri, izleyenlerin de ilgisini çekiyor artık. Özellikle Pandemi döneminde evde oturmak durumunda olan pek çok kişinin de yeni eğlencesi haline geldi. bu tür platformlar.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen de yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yıllar önce çekilen fantastik diziler Bez Bebek ve Sihirli Annem gibi eski dizilerin de yeni versiyonlarının yayınlandığı platform için pek çok ünlü ismi buluşturan iddialı yapımlar da yer alıyor.

Bu yapımlara bir yenisi daha ekleniyor. Bu kez usta isimleri bir araya getiren bir sitcom’un çekimleri başladı! Konuşanlar isimli talkshow’u ile dikkatleri çeken bir isim olan Hasan Can Kaya’nın ilk dizisi olan “Bir Yeraltı Sit-com’u” isimli dizinin setinden ilk fotoğraflar da geldi.

Exxen'den usta isimleri bir araya getiren çok sevilecek yeni bir dizi geliyor 8

Yakında Exxen’de yayınlanmaya başlanacak olan sit-com’un çekimleri devam ediyor. Yönetmenliğini Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu’nun paylaştıkları dizinin kadrosunda ise Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör yer alıyor.

Dizide, İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan komik hikayesi anlatılıyor.
Exxen'den usta isimleri bir araya getiren çok sevilecek yeni bir dizi geliyor 9