SON DAKİKA
9 Eylül 2022 02:50

SON HABERLER

Bu ikili çok konuşulur! Cansu Tosun ve Tolga Güleç bir araya geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İlk gören herkesi çok şaşırtan bir ikili yeni bir film projesi için bir araya geliyor. Başarılı oyuncular Cansu Tosun ve Tolga Güleç’i çok yakında partner olarak izleyeceğiz.

Ekran dünyasının iki başarılı ismi Cansu Tosun ve Tolga Güleç yen bir sinema filmi için birlikte kamera karşısına geçiyor. Beni Sev isimli filmin yapımcılığını Port Yapım ve Metropol Medya ortaklaşa gerçekleştiriyor. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Yücel Müştekin üstleniyor.

Çekimleri İstanbul ve Yalova’da gerçekleştirilecek olan Beni Sev isimli film imi kadın ve bir adamın aşk hikayesini anlatacak. Filmde Cansu Tosun Yasemin isimli bir karakteri canlandıracak. Yasemin, rehberlik yapan ve bir kasabada yaşayan eğlenceli ve neşeli bir kadın olacak.

Tolga Güleç ise soğuk esprileriyle bilinen ve daha önce hiç İstanbul dışında yaşamayan Emre isimli bir karaktere hayat verecek. Babasının ölümüyle yalnız kalan Emre bir kasabaya taşınmak zorunda kalacak ve burada Yasemin’le tanışacak. İkinci kadını kimin canlandıracağı konusuda ise henüz bilgi yok.

Bugüne kadar Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı gibi dizilerde rol alan Cansu Tosun en son 2019 yılında Mehmetçik Kutül Amera dizisiyle ekrana gelmişti. 2020 yılının Temmuz ayında oğlu Marsel’i dünyaya getirince setlere ara vermişti. Tosun kısa süre önce Almanya’da çok sevilen Murder By The Lake dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Çekimleri Almanya, İsviçre ve Avusturya sınırları arasında kalan Konstanz Gölü’nde gerçekleşen dizide Cansu Tosun, Aisha isimli bir karakteri canlandırmıştı. Bu diziyle Tosun kariyerinde yer alan uluslararası yapımlara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Tolga Güleç ise en son Bein Connect platformunda yayınlanan Erkek Severse isimli dizide Hakan karakteriyle karşımıza çıkmıştı. 2006 yılından bu yana birçok projede yer alan Güleç, Öyle Bir Zaman Ki dizisindeki Ahmet karakteriyle tanındı. Tolga Güleç, Poyraz Karayel dizisindeki Neşet karakterinin yanı sıra, Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Gökhan karakteriyle hafızalara kazındı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler