SON DAKİKA
25 Nisan 2019 12:51

SON HABERLER

4N1K İlk Aşk 10. bölümünde Barış’ın büyük kararı

14 Eylül Cuma akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan 4N1K İlk Aşk dizisinin 10. bölümünde neler olacağı merak ediliyor.

Dizinin yeni bölümü öncesinde bilgiler gelmekte… 10. bölümde Barış’ın gerçekleri Ali’ye anlatma kararı aldığını göreceğiz.

Peki 10. bölümde başka neler yaşanacak? İşte detaylar:

Ali’nin gerçekleri bilmesi gerektiğine inanan Barış, Yaprak’ı ikna etmeye çalışır. Kendi yaşadıklarını örnek veren Barış, onu ikna etmek için anne ve babasının mezarına bile götürür. Barış’ın Yaprak’a duygularını bilen Ali, ikili arasında onları çözmeye çalışır. Her ikisinin de kendisinden bir şey sakladığına iyice emin olur. Oğuz’un ailesinin kötüleşen mali durumu gizlenemez durumdadır. Çete ona destek olmak için bir plan yapar. Herkes dört koldan Oğuz’lara yardım etmek için seferber olur. Cihan ile Ece arasında ise beklenmedik bir gelişme yaşanır. Okula yeni gelen Tuna’nın tuhaf davranışları herkesi tedirgin eder, özellikle de Yaprak’ı. Barış’ın baskısına dayanmayan Yaprak, Ali’ye her şeyi itiraf etmeye gider. Evde ise onu bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜMÜYLE 14 EYLÜL CUMA SAAT 20.00’DE FOX’TA!

İŞTE 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

İlgili Haberler