Acun Ilıcalı, Fenerbahçe TV gerçeğini açıkladı!

03 Ekim 2018 Çarşamba, 22:23
Acun Ilıcalı, Fenerbahçe TV gerçeğini açıkladı!

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Buket Aydın’ın sunduğu 40 isimli programın ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu. Türkiye’de başlayan sonra yurt dışında devam eden başarılı yapımcılık kariyeriyle dikkatleri çeken Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün televizyon kanalının sorumluluğunu da üstlendiğini söyledi.

Ali Koç’un başkanlığını yaptığı Fenerbahçe SK’nın televizyon kanalı olan Fenerbahçe TV, Acun’ın sorumluluğunda yayınlarına devam edecek.

Organizasyonu yapıp her türlü desteği vereceğini anlatan Ilıcalı, “Televizyonculukta bildiğimiz, gördüğümüz her şeyi kulübümüz için kullanacağız” ifadesini kullandı.

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları şöyle:

“Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, ‘Bu konuda yardımcı olabilir misin?’ diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var.

Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum.

Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe’nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız.”

Acun Ilıcalı haberleri için

fenerbahçe tv haberleri için