SON DAKİKA
20 Nisan 2019 01:36

SON HABERLER

Acun Ilıcalı ve Yıldız Tilbe arasında sosyal medyada kısa paslaşmalar!

Acun ile Yıldız arasında problem olduğu iddialarının üzerine iki ünlü isim sosyal medya üzerinden kısa paslaşmalar yaptı.

“Aramızda sorun yok” mesajının verildiği bu kısa paslaşmalar, Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye yarışmasında olmadığını açıklaması ve Acun Ilıcalı’nın da sosyal medyadan Tilbe’yi silmesi üzerine sorun yaşandığı iddialarının üzerine geldi.

Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye’nin yeni sezon kadrosunda olmadığını açıklamasının ardından Acun Ilıcalı ile aralarında gerginlik olduğu iddia edilmişti. Ancak ikili bu tartışmalara sosyal medya hesaplarından son noktayı koydu.

Ilıcalı ve Tilbe, Twitter’dan birbirlerine teşekkür ederek sıcak mesajlar verdi.

O ses Türkiye’nin geçtiğimiz sezon juri koltuğunda oturan Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı, “O ses’te yokmuşum, olsun, teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” yeni sezonda yer almayacağını duyurmuştu.

Bu olayın yaşanmasının ardından Yıldız Tilbe ile Acun Ilıcalı’nın arasında problem olduğu dedikoduları çıkmıştı. Yıldız Tilbe ve Acun Ilıcalı bu dedikodulara son noktayı yine sosyal medya üzerinden koydu.

BİRBİRLERİNE TEŞEKKÜR ETTİLER
Yıldız Tibe’nin Twitter hesabından yaptığı, “Acun Ilıcalı ve Acun medya çalışanlarınaçok teşekkür ederim. Çalıştığım süre boyunca 1 dediğimi 2 etmediler . Kim ne derse desin Acun Ilıcalı çok iyi bir patron , çalışanları da arı gibi çalışkan, hepsi.” açıklamasına yine Twitter üzerinden Acun Ilıcalı’dan cevap geldi. Ilıcalı, Tilbe’ye, “Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin en sevilen birkaç sanatçısından biri olmanda sanatın kadar yüreğinin de büyük etkisi var. O Ses Türkiye’ye katkılarından dolayı biz teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Haberler