Ana sayfa Dizi Haberleri Adı Sevgi’nin acımasız Volkan’ı Mert Doğan izleyicilerden çok önemi bir şey istedi!

Adı Sevgi’nin acımasız Volkan’ı Mert Doğan izleyicilerden çok önemi bir şey istedi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV ekranlarında pazar akşamları izleyiciyle buluşan Adı Sevgi dizisi finale hazırlanıyor. Zaman zaman kadına yönelik şiddet sahneleriyle eleştirilen dizinin kötü karakteri Volkan’ı canlandıran Mert Doğan, izleyicilerden çok önemli bir şey istedi.

Gizem Güneş ve Yunus Emre Yıldırımer’in başrollerini paylaştığı Adı Sevgi dizisi bu pazar akşamı yayınlanacak 11. bölümüyle ekranlara veda edecek. Yargı ve Teşkilat gibi çok güçlü rakiplerin karşısında reytinglerde çok zayıf kalan dizi kadına yönelik şiddet sahneleriyle dikkat çekiyor ve tepki topluyordu.

Dizinin kötü karakteri Volkan, sevdiği kız olan 16 yaşındaki Zeynep’i elde etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor, şiddet uygulamaktan çekinmiyor. Hatta Volkan gittikçe sınır tanımaz bir hale geliyor. Volkan’ı başarıyla canlandıran Mert Doğan verdiği bir röportajda çok önemli bir konuya dikkat çekti ve izleyicilerden çok önemli bir şey istedi.

Adı Sevgi’nin acımasız Volkan’ı Mert Doğan izleyicilerden çok önemi bir şey istedi! 7

Şiddet sahneleri çekilirken çok rahatsız olduğunu söyleyen Mert Doğan, “Özellikle şiddet sahnelerinde ne yapıyoruz ya dediğim çok oldu. Ama son bölümlerde çok daha fazla keyif almaya başladım çünkü karakter hiçbir şeyi umursamaz hale getirildi. Bu dizide yapılan küçük bir çocuğa şiddet. Bunu oynamak istemiyorum açıkçası. Ama bunu göstermek de gerekiyor. Bunu göstermeden başarabilsek ne ala” dedi.

Mert Doğan bazı izleyicilerin son derece kötü ve acımasız bir karakter olan Volkan’ı sevdiklerine dikkat çekti ve bu izleyicilerden şunu istedi: “Mesela Volkan’ı seviyorlar. Volkan’ı sevmeyin, sevilmesin. Gülüşünü sevmeyin, aşkını sevmeyin. Aşk değil bu. Bu başka bir şey. Zaten o, tokat attığı anda her şey gözünüzün önünden gitsin.”

Adı Sevgi dizisinde Mert Doğan’ın canlandırdığı Volkan karakteri kasabadaki zengin Baykara ailesinin son kuşaktaki tek oğlu, annesinin sürekli övdüğü ve şımarttığı, babasının sürekli yerdiği, geçmişindeki büyük sırrın da etkisiyle ruhen sakatlanmış bir genç adam. Umursamaz, dediğim dedik bu adam Zeynep’in masumiyetinden etkilenip onu bir takıntı haline getirirken dengesini neredeyse tamamen kaybetmiş durumda. Akıldışı bir şekilde Zeynep’in onun hislerine karşılık vereceğine inanıyor. Konu Zeynep olduğunda herkesi, kendi hayatını bile harcamayı göze alıyor.