Ana sayfa Dizi Fragmanları Adım Farah dizisinde pek çok sırrın ortaya döküleceği sahneler geliyor!

Adım Farah dizisinde pek çok sırrın ortaya döküleceği sahneler geliyor!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında izleyicilerle çarşamba akşamları buluşmakta olan Adım Farah dizisinde değişim rüzgarını çok net bir şekilde hissedeceğiniz bir bölüm geliyor. 19 Nisan çarşamba akşamı yayınlanacak olan 8. yeni bölümde Tahir’in dertleri artarken, Farah için ise yeni bir hayata başlamanın heyecanını göreceksiniz.

Ancak ortaya çıkacak bazı sırlar var ki, 8. bölümü izleyiciler için adeta unutulmaz kılacak gibi gözüküyor. Hikayede büyük bir kırılmanın yaşanacağı yeni bölüm öncesinde bazı detaylar ortaya çıktı.

Ali Galip’in verdiği Mehmet baş komiseri öldürme emri Tahir için kabul etmesi zor bir görevdir. Öte yandan Mehmet’ten kurtulmak, Tahir için yeni bir hayata başlamanın anahtarı olacaktır.

Tahir bu ikilemle mücadele ederken Farah da bambaşka bir duyguyla mücadele etmektedir. Tahir’e kapılmaya başladığını fark etmiştir.

Tahir ve Farah’ın Ali Galip’in evinde yapılacak nikahlarına, Gönül ve Perihan adresin kime ait olduğunu bilmeden, Farah’ın yanında olmak için yola çıkarlar.

Ve hayatlarının en büyük sürpriziyle karşı karşıya kalırlar. O gün pek çok sır ortaya dökülürken, tam da imza anında eve silahlı baskın olur ve evlilik gerçekleşmez.

Tahir ve Farah evlenemeseler de bu nikah macerası onları daha yakınlaştıracaktır.

Bu arada Tahir de Mehmet’i öldürme fikrinden uzaklaşmıştır ancak bu sırada Bade’den kendisine suikast yapılacağını öğrenen Mehmet, bu görevin Tahir’e verildiğini anlayınca çileden çıkar ve büyük bir öfkeyle Tahir’e hesap sormaya gider.

Ancak ikisinin de bilmediği gerçek, onları karşı karşıya getiren bu olayın, aslında kaderlerini çok önceden bağlayan başka bir hikayenin sonucu olduğudur…