Ana sayfa Dizi Haberleri Adım Farah dizisine başlayan Demet Özdemir’in hem kendisi hem de hayranları güçlü mesajlar veriyor!

Adım Farah dizisine başlayan Demet Özdemir’in hem kendisi hem de hayranları güçlü mesajlar veriyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin başrolünde yer alacağı Adım Farah dizisi, 2023 yılında en çok beklenen yapımlardan birisi olarak konuşuluyor. Ancak şimdilerde dizi setleri durduruldu, oyuncular da deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım toplamak için yoğun bir çaba içine girdi.

Türk dizi sektörünün 6 Şubat Pazartesi günü 9 saat arayla yaşanan iki büyük deprem felaketi sonrasında 10 ili kapsayan bölgedeki depremzedelere yardım için büyük bir seferberlik başlatması çok anlamlı bir dayanışma örneği oldu. Birçok ünlü oyuncu yardım merkezlerine giderek malzemeleri paketledi, destek için çeşitli etkinliklere katıldı, ayrıca sosyal medya üzerinden de önemli mesajlar verdi.

Demet Özdemir de bu deprem felaketi sonrasında farklı yardım çabaları ile öne çıkan isimlerden birisiydi. Oyuncu arkadaşları ile birlikte yardım malzemelerin toplandığı merkezlerde çalışan oyuncu, böylelikle topluma da örnek oldu.

Bunun yanı sıra sosyal medya hesabı üzerinden ihtiyaç bulunan malzemelerin temini için birçok paylaşımda bulunan Demet Özdemir, dizi sektörüne de şu çağrıda bulundu:

“Hiçbir şey olmamış gibi yapamazsınız ! Hiçbir felaket yaşanmamış gibi davranamazsınız! Tüm oyuncu arkadaşlarıma tüm set ekibi arkadaşlarıma tüm kanallara , yapım şirketlerine rica ediyorum ! Jeneratör , karavan ve acil ihtiyaç listesi çıkartıp ! Şu an sette çalışan her ekibin organize olarak yardım atılımında bulunmasını rica ediyorum.”

Demet Özdemir gibi birçok ünlü ismin de dikkat çekti bu nokta üzerine yapım firmaları da ellerinde bulunan araç ve malzemeyi bölgeye göndermek için seferber oldu.

blank

Demet Özdemir’in sadece kendisi değil, ona inanan ve yıllardır destek vermekten kaçınmayan hayranları da bu faaliyetlere destek olmak için çeşitli kampanyalar başlattı.

Özellikle de yurt dışındaki hayranları hareketlendirmeye ve Türkiye’ye destek olmaya davet içeren birçok paylaşım yapıldı.

Demet Özdemir hem kendisi hem de hayranları aracılığı ile depremden etkilenen insanların yanında olmaya, birlik ve beraberliğin önemini sergilemeye devam ediyor.

blank