Ana sayfa Dizi Haberleri Adım Farah dizisinin hem hikayesinde hem de sette aile gibi oldular!

Adım Farah dizisinin hem hikayesinde hem de sette aile gibi oldular!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Adım Farah dizisinin yayınlanan ilk 4 bölümü büyük bir aksiyon ve gerilim ile geçti. Tahir Lekesiz ve Farah karakterlerinin heyecanını ekran başındakiler de dizinin her saniyesinde yaşadı. Demet Özdemir ve Engin Akyürek hayranlarının sosyal medya mesajlarına bakılırsa herkes gidişattan memnun.

Adım Farah dizisinin beşinci yeni bölümüyle birlikte önemli bir değişim de göreceksiniz. Dizinin hikayesinde Kerimşah, Farah ve Tahir üçlüsünün bir aile görüntüsüne kavuşmaya başlayacağının ilk işaretleri var. Tahir, artık Farah ve Kerimşah’ı kendi korumasına alıyor ve onlar için hayatını riske etmekten çekinmiyor.

Aslında dizinin hikayesindeki bu ‘aile gibi olma’ halini izleyiciler bir süredir sosyal medyada paylaşılan dizinin set ortamına bakarak hissetmişti. Dizinin önemli isimlerinin sosyal medyaya yansıyan pozlarında ekibin tam bir aile havasına büründüğü görülüyor.

Dizinin setinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek ikilisinin gülümseyen yüzlerini gören, sahnelerin çekimlerinde çok neşeli anlar yaşandığını fark edenler, “Ne kadar da güzel bir aile olmuşlar” diyerek, dizi ekibinin kısa sürede güçlü bir kaynaşma yaşamasından memnuniyetlerini dile getiriyor.

Adım Farah dizisinin setindeki aile ortamı havası, yavaş yavaş hikayeye de yansıyacak ve Tahir ile Farah’ın aşkının da bu noktada başlaması bekleniyor…

Adım Farah dizisinin 5. bölümünde işte bu aile tablosunun ilk işaretleri verilecek ve bu nedenle de 29 Mart Çarşamba akşamı yayınlancak olan yeni bölümün bir dönem noktası olacağını söylemek gerekiyor.

Fox TV’deki bu sezonun en iddialı dizisi olarak gözüken Adım Farah’ta reytinglerin henüz arzu edilen noktaya ulaşmadığını da söylemek gerekiyor.

Adım Farah projesinin en azından Show TV’de yayınlanan Aile dizisi gibi 8’li reytinglere kadar çıkmış olması beklenirdi.

Ancak bu durum gerçekleşmedi ve birçok kişi Adım Farah’ın reytinglerde bir sıçrama yapması gerektiğini düşünüyor.