SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 21:08

SON HABERLER

Afili Aşk 5. bölümde Ceyda’nın hamlesi, Kerem’i yıkıyor! Ayşe zor durumda!

Televizyongazetesi/Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk’ın 5. bölümünde Ayşe çok zor bir durumun içinde kalacak.

10 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizide Kerem ve Ayşe’nin çekişmeli halleri izleyenleri yine güldürecek anlar yaşatacak.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrolünde oynadıkları dizinin ‘kötü kadını’ Ceyda, yine ikiliyi ayırma telaşına düşüyor.

Tam aralarındaki buzlar erimeye başladı derken Ceyda’nın bir hamlesi ile bir çuval incir berbat olacak.

Kerem’e bir şey söylemek istediğini söyleyen Ceyda’nın aramasını hoparlöre alan Kerem, duydukları karşısında çok şaşırıp üzülürken, Ayşe de ne yapacağını bilemiyor!

Ceyda’nın dinlediği kayıtta Ayşe’nin bir itirafı yer alıyor. Ayşe’nin “Keşke seni sevdiğim yalanını hiç söylemeseydim. Keşke bu sahte evliliği yapmak zorunda kalmasaydık” sözleri Kerem’i yıkıyor.

İşte Afili Aşk 5. bölüm 2. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kerem, Ayşe’nin ailesi ile geçirdiği gece ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyor! Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlar. Yiğiterlerin evini sürpriz bir şekilde basan böceklerle gündem hızla değişir. Aile bir süreliğine evi boşaltmak zorunda kalır. Ayşe ve Kerem geceyi Ayşe’nin ailesinde geçirecektir.

Kerem aile ortamında sıkıntıdan patlarken kendini bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Ayşe ise, hayatını yoluna koyma derdindedir. Modamu’da çalışmaya başlayan Ayşe, başına geleceklerden habersizdir.

İlgili Haberler