SON DAKİKA
26 Haziran 2019 04:37

SON HABERLER

Afili Aşk dizisi başlamadan izleyicilerin kafasını karıştırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Kanal D ekranında 12 Haziran Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak olan Afili Aşk dizisinin 1. bölümü merakla beklenmekte.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı Afili Aşk, yaz ekranına damga vurma hedefinde… Bir süredir tanıtımları yayınlanmakta olan diziyle ilgili sosyal medyada hem destek mesajları hem de olumsuz eleştiriler yer almakta…

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Afili Aşk dizisinin 1. bölümünden sonra dizi hakkında daha ayrıntılı fikirler oluşacak.

OLUMSUZ ELEŞTİRİLER

Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alan diziye yönelik sosyal medyada yapılan en ciddi eleştiriler, bilindik bir konu üzerinden gidiliyor olması.

“Yine bir fakir zengin sendromu, klasik yaz dizisi” denilerek önemsizleştirme halini sosyal medyada görebilirsiniz.

Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul’u birbirine yakıştıramayanlar da var. Özellikle Burcu Özberk’e itirazları olan izleyiciler bulunuyor.

DESTEK MESAJLARI

Diziyi beğendiğini söyleyip, ekran başında olacak çok izleyici de mevcut. “İzlenecek bir yaz dizisi” şeklinde yorum yapan kimi izleyiciler sabırsızlıkla ilk bölümü beklediklerini belirtiyor.

“Şöyle dizilere iyi dram koysanız patlar gider” diyerek öneri sunan izleyiciler de bulunmakta.

Sosyal medyada özellikle Serkay Tütüncü’nün canlandıracağı Volkan Çekerek karakterine yönelik bir ilgi de görülmekte.

Eğlence ögelerinin diziyi sürükleyeceği ancak drama yönelik içeriklerin de olmasının iyi olacağı değerlendirmeleri var.

Sırf Çağlar Ertuğrul için diziyi izleyeceğini ya da Burcu Özberk için izleyeceğini söyleyenler de bulunmakta.

İlgili Haberler