SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 01:17

SON HABERLER

Afili Aşk dizisi reytinglerde daha da memnun etti!

Kanal D ekranlarının yazlık dizisi olarak başlayan Afili Aşk, normal sezonda da devam edebileceğini kanıtlayan reytinglere imza atmakta.

Çarşamba akşamları ekran başına toplayan dizide Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başarılı uyumu ve oyunculukları da dikkat çekiyor.

Kanal D diziden çok memnun, izleyiciler de bir o kadar memnun.

Sette ise büyük bir emek ve yardımlaşma var. Afili Aşk tuttu.

İşte 17 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan 6.bölümün reyting sonuçları…

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği dizisi Afili Aşk, dün akşam (17 Temmuz) ekrana geldiği 6’ncı bölümüyle reytinglerde üç kategoride, bir kez daha en çok izlenen yapım oldu.

Kerem (Çağlar Ertuğrul) ve Ayşe (Burcu Özberk) arasında beklenmedik bir yakınlaşmanın yaşandığı bölüm, Tüm Kişilerde 7,74 izlenme oranı ve 24,80 izlenme payı, AB’de 6,84 izlenme oranı ve 23,76 izlenme payı, 20+ABC1’de 6,91 izlenme oranı ve 22,99 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk, yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de!

İlgili Haberler