Ana sayfa Dizi Haberleri Afili Aşk dizisi, yaz sezonunun romantik komedilerini geride bıraktı!

Afili Aşk dizisi, yaz sezonunun romantik komedilerini geride bıraktı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni yaz dizisi Afili Aşk, diğer kanallardaki romantik komediler arasında fark yarattı.

Fox Tv’nin Her Yerde Sen ve Star TV’nin Benim Tatlı Yalanım dizilerine gösterilen ilgi, Afili Aşk’ı geçemedi.

Yeni sezonda Afili Aşk’ın devam edip etmeyeceğini reytingler belirleyecek ama Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in mayasının tuttuğu da izleyenlerin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla anlaşılıyor.

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği dizinin 2. bölümü 19 Haziran akşamı yayınlanmış ve Tüm Kişiler’de (TOTAL) 6.87 reyting ve 19.55 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım olmuştu.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, içinde entrika, mafya, stres olmadan, komik ve eğlenceli bir dizi izlemenin keyfini sürdüklerini belirtiyorlar.

Sezon boyunca gergin ve entrika dolu pek çok diziyle boğuşan izleyici, yaz sezonunda daha sakin, komik, eğlenceli yapımların olmasına seviniyor.

Afili Aşk dizisi, yaz sezonunun romantik komedilerini geride bıraktı! 7

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Yağız karakterinden sonra romantik komedi dizisinde komik halleriyle ekrana gelen Çağlar Ertuğrul’un hayranları da durumdan çok memnun.

süredir dizilerde rol almayan Burcu Özberk ile Ertuğrul’un çok yakıştıkları ve ekran mayasının tuttuğu da izleyenler tarafından sosyal medyadaki yorumlardan belli oluyor.

Afili Aşk dizisi şimdilik bu beklentiyi karşılamış gibi görünüyor. Dizinin yaz dizileri arasında en çok dikkat çeken yapım olduğunu geçtiğimiz günlerde Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu da dile getirmişti.

Reytingleri böyle giderse bu eğlenceli dizinin ömrünün uzun olması bekleniyor.

Afili Aşk dizisinin 26 Haziran Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

İşte 3. bölüm fragmanı;

3. bölümde neler olacak?

Ayşe ve Kerem’in aşkı kısa sürede büyük yankı uyandırıyor ve olayların yönü bir anda değişiyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında, Ayşe ve Kerem evlilik oyununu daha da inandırıcı kılmak için yeni bir plan yapıyor. Birbirlerine çok aşık olduklarını göstermek için önce ailelerin gözünü boyama kararı alıyorlar. Hem Ayşe hem de Kerem her yerde aşklarından bahsetmeye başlıyor. Kısa sürede bu oyun büyük ses getiriyor. Başta Muhsin Bey olmak üzere herkesi ikna ediyorlar.

Peki bu işin sonunda ikiliyi neler bekliyor? İşler planladıkları gibi gidecek mi?

Afili Aşk yeni bölümüyle 26 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!