Ana sayfa Dizi Haberleri Afra Saraçoğlu iki yıl aradan sonra televizyon kanalına dönüş yapıyor!

Afra Saraçoğlu iki yıl aradan sonra televizyon kanalına dönüş yapıyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin başarılı oyuncularından Afra Saraçoğlu en son BluTV’de yayınlanan Yeşilçam dizisinde rol almıştı. Bir süredir televizyon kanallarından uzakta olan Saraçoğlu cephesinden güzel haber geldi. Başarılı oyuncu yakında Star TV ekranında hayranlarıyla buluşacak.

Dizi dünyasına 2017 yılında ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları ile adım atan 24 yaşındaki oyuncu buradaki çıkışının ardından Kardeş Çocukları dizisinde rol almıştı. Bir sonraki dizisi Öğretmen’in macerası ise çok kısa sürmüştü.

Bu şanssız projenin ardından Afra Saraçoğlu, dijital platform BluTV’nin çok sevilen dizisi Yeşilçam’da rol aldı. Saraçoğlu, iki sezon süren Yeşilçam isimli dizideki etkileyici performansı ile göz doldurdu. Çağatay Ulusoy ve Selin Şekerci ile dizinin başrolünde yer alan oyuncu bu süreçte tiyatro deneyimi de yaşadı.

Afra Saraçoğlu, Nurgül Yeşilçay’ın da desteğiyle ilk kez tiyatro sahnesinde izleyicinin karşısına çıktı. Genç oyuncu. Bir Barda Bir Gece isimli tiyatro oyununda çok başarılı bir performans göstererek kariyerinde yeni bir adım atmış oldu.

Şimdi Afra Saraçoğlu için yeni dizi zamanı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı oyuncu OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği Antepli isimli dizinin başrolünde yer alacak. Bu diziyle Saraçoğlu, uzun zamandır uzakta olduğu televizyon kanalı ekranına da dönüş yapmış olacak.

Antepli bir ailenin etkileyici hikayesini anlatan dizinin çekimleri Antep’te başlayıp İstanbul’da sürecek. Dizinin ayrıntılı konusu ve Afra Saraçoğlu’na kimlerin eşlik edeceği henüz belli değil. Antepli dizisinin yaz sezonunda mı yoksa kış aylarında mı yayınlanacağı merak ediliyor.