SON DAKİKA
22 Nisan 2019 08:56

SON HABERLER

Ağlama Anne dizisinde korkunç bir sona mı gidiliyor?

Televizyongazetesi/Analiz
Atv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Ağlama Anne dizisinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Mert’in çok güvendiği ablası ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Özlem, intihara kalkışacak.

Adnan’ın Zeynep ile konuşmalarını duyan Mert, babasına hesap sormaya gidecek ve ablasının Zeynep’in Adnan’ın kızı olduğunu bilip bilmediğini sorgulayacak.

Evde yaşanacak bu tartışmayı duyan Özlem, yaptıklarından pişman olarak çekmeceden aldığı silahı çenesine dayıyor.

Özlem o tetiği çekecek mi? Bu soru yanıtını yeni bölümde bulurken, Alev de Damla ve Adnan’ı birlikte görünce küplere binip hesap soracak.

Adnan, Damla olmasaydı Zeynep’ten haberi bile olmayacağını söylerken Alev “Avukatı mısın?” diye sorunca Adnan büyük bir itirafta bulunacak ve “Avukatı değilim, aşığım” diyerek hem Alev’i hem de Damla’yı çok şaşırtacak.

İşte Ağlama Anne 10. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Damla’ya kırgın olan Zeynep, Alev’i seçip onunla yaşamaya karar verir. Güveni kırılmış, yaralanmıştır… Tek isteği annesinin nerede olduğunu bilmemesidir. Bu karar Alev’i sevinç gözyaşlarına boğar. Kızına on sekiz yıllık hasretten sonra kavuşan Alev, Zeynep’in bir dediğini ikiletmez.

Mert, Ali Osman’a Zeynep’i görebilmek için diklenir. Ali Osman, genç aşığın cesaretine şaşar ve ablasının Zeynep’e yaptıklarından habersiz olduğuna emin olup onları kavuşturur. Ali Osman artık Zeynep’in de kahramanıdır.

Özlem boşanmamak için son kozunu oynar; babasıyla bir Adnan’ın evine gidip kızını alır. İyi anne, iyi eş rolüne bürünen Özlem, Adnan dışında etrafındaki herkesi inandırmayı başarır.

Gerçekleri öğrenen, kızı tarafından istenmeyen Damla, büyük bir yıkıma uğrar. Kendisini yapayalnız hisseden Damla, yanında yine Adnan’ı bulur; ondan güç alır. Mert, babasını bile karşısına alacak hamleyi yapıp rüştünü ispat eder ve Zeynep’in okula dönmesini sağlar.

Damla ve Adnan’ın yakınlaştığını öğrenen Alev, geçmişin acısını çıkaracak mı? Adnan’ın karşısına dikilen Zeynep, sorularına cevap alabilecek mi? Ablası Özlem ve Zeynep arasında kalan Mert, Zeynep hakkındaki gerçeği öğrenince nasıl bir tavır alacak?

İlgili Haberler