Ana sayfa Dizi Haberleri Ah Nerede filminin dizi versiyonu için usta isimler sete çıktı!

Ah Nerede filminin dizi versiyonu için usta isimler sete çıktı!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1975 yılında Ses Mecmuası’nın açtığı sinema artisti yarışmasında elde ettikleri dereceler ile sinema kariyerlerine başlayan Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun rol aldıkları Ah Nerede filmi 47 yıl sonra dizi olarak izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yeşilçam filmleri arasında en beğenilen melodramlar arasında yer alan Ah Nerede filmi, TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yapımcılığını “10. Ev” adlı yapım şirketinin üstlendiği dizi için cast seçimleri 1-2 rol haricinde tamamlandı ve okuma provaları sonrasında ekip sete çıktı.

Senaryo ile ilgili hazırlıkların sürdüğü diziyle ilgili olarak, daha önce Gülşen Bubikoğlu’nun rolü için Demet Özdemir ile görüşüldüğü de gündeme gelmişti. Fakat bu iddialar sonrasında doğrulanmadı. Gülşen Bubikoğlu’nun Zehra rolü güzel ve yetenekli yıldız Nil Keser’in oldu.

Ah Nerede filminin dizi versiyonu için usta isimler sete çıktı! 37

Pek çok önemli ismin rol aldığı dizi için detaylar gelmeye başladı. Bülent İşbilen’in yönetmen koltuğunda oturduğu diziye iki usta ismin katıldığı öğrenildi. Ah Nerede dizisinde rol alacak bu usta isimler Ayşe Kökçü ve Tarık Pabuççuoğlu…

Filmde Tarık Akan’ın karakteri olan Ferit’in babasını Hulusi Kentmen oynamıştı. Dizide bu rolü Tarık Pabuçcuoğlu oynayacak. Şükriye Atav’ın oynadığı Ferit’in annesine ise Ayşe Kökçü hayat verecek. Diğer detaylar ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Ah Nerede filminin dizi versiyonu için usta isimler sete çıktı! 38

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide Derya Alabora “Perihan”, Mert Carim “Ali”, Asena Keskinci “Burçak”, Berfe Sancak “Nihal”, Melis Özçimen “Sera”, Bala Atabek “Huriye”, Orhan Ekşin “Yılmaz”, Korhan Herduran “Murat”, Ahsen Türkyılmaz “Duygu”, Batuhan Sert “Ömer”, Samet Kaan Kuyucu “Cenker”e hayat veriyor.

Dizide, imkansız aşkların hikayesi anlatılıyor. “Ah Nerede” içinizi ısıtacak sımsıcak hikayesiyle yakında Star’da izleyicilerin karşısına çıkacak.