Ana sayfa Dizi Haberleri Ahmet Kayakesen için Ego dizisi, kariyerinde bir ilk!

Ahmet Kayakesen için Ego dizisi, kariyerinde bir ilk!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında Pazar akşamları izleyicilerle buluşmaya başlayan Ego dizisinde Tuncay karakterini canlandıran kişi Ahmet Kayakesen… Hercai dizisindeki Harun karakteri ile büyük çıkış yakalayan oyuncu, en son TRT1’de yayınlanan Mükemmel Eşleşme isimli dizinin başrolünde yer almıştı.

Ahmet Kayakesen dizinin hikayesinde Tuncay karakteriyle yer alacak ve bu karakter izleyicileri fazlasıyla şaşırtacak. Hem hırslı hem de kalıplaşmış tavırları ile dikkat çeken Tuncay, aslında toplumda örneği çok fazla olan insan grubunu temsil edecek gibi gözüküyor.

Tuncay karakterinin yoğun bir hırsının bulunduğundan bahseden Ahmet Kayakesen, geçmişten gelen kalıplaşmış eylemleri olduğunu ve bunlarla hareket eden, robotik bir adamı canlandıracağını ifade etti.

Kayakesen, “Her şey yolunda gidiyor. Yaklaşık 2 aydır setteyiz, bölümleri çekmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Ahmet Kayakesen için Ego dizisi, kariyerinde bir ilk! 1

Ego dizisinin açılımı olan ‘erkeğe güven olmaz’ sözünü değerlendiren Ahmet Kayakesen, “İnsana güven olur mu, olmaz mı sorusunu sormak daha mantıklı olabilir” dedi.

Ahmet Kayakesen bu dizide bir ilki de gerçekleştirmiş oldu. Daha önce oynadığı karakterlerden çok farklı birisini canlandırdığını anlatan oyuncu, şunları anlattı:

“Karakteri ilk okuduğumda beni heyecanlandıran daha önce oynadığım karakterlerden farklı bir yapısı oluşuydu. Bu yapıda, bu kadar sivri ve uç noktalarda gezen bir karakteri daha önce oynadığımı düşünmüyorum. Bu da beni heyecanlandırdı. Farklı bir şey yapabilecek olmama tutundum. Karakter de beni hikayenin içine attı.”

Günümüz ilişkilerinde her şeyin değiştiğine değinen oyuncu, kendisini ise eski kafalı birisi olarak tanımladı. Kayekesen, hayatın çok değiştiğini, ilgi alanlarının farklılaştığını ve ilişkilerde de hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını vurguladı.