Ana sayfa Dizi Haberleri Akıncı’dan ayrıldı, Aziz dizisine gidecekti ki Son Yaz araya girdi!

Akıncı’dan ayrıldı, Aziz dizisine gidecekti ki Son Yaz araya girdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Son Yaz dizisinin ikinci sezonu çok merak ediliyor. Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel ve Erdem Şanlı dizinin kadrosuna veda etti.

Son Yaz dizisine katılan yeni isimler ise peş peşe ortaya çıktı. İlk olarak Birce Akalay’ın Sare karakteri ile hikayede yer alacağı ortaya çıktı. Ardından ise Arka Sokaklar’dan ayrılan Onur Bay, dizinin bir başka transferi oldu.

Savaşçı dizisinin finalinden sonra Sarp Levendoğlu’nun da Son Yaz dizisinde yer alacağı bilgisi ortaya çıktı. Ancak Levendoğlu, senaryoyu beğenmeyince rolden vazgeçti. Cihan karakterini kimin canlandıracağı merak konusu oldu.

Akıncı dizisinde Komiser Cüneyt karakterine hayat veren Yılmaz Bayraktar ile bu karakter için görüşme yapıldığı da ortaya çıktı. İki dizisi arasında oyuncu geçişine karar veren O3 Medya, Yılmaz Bayraktar ile Son Yaz dizisindeki Cihan karakteri için anlaştı.

Akıncı'dan ayrıldı, Aziz dizisine gidecekti ki Son Yaz araya girdi! 7

Show TV’de yayınlanacak olan Aziz dizisinde rol alması beklenen Yılmaz Bayraktar, son gelişmelere göre artık Son Yaz’ın kadrosunda görünüyor. Cihan karakteri dizinin mayfa ayağında önemli bir konumda yer alacak.