Ana sayfa Dizi Haberleri Aldatmak dizisi ikinci sezonunda Berkay Ateş ve İlayda Çevik ile çok daha güçlendi!

Aldatmak dizisi ikinci sezonunda Berkay Ateş ve İlayda Çevik ile çok daha güçlendi!

tarafından ker_def

atv ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Aldatmak dizisinin ilk sezonu başarıyla geçti. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin sadık bir izleyici kitlesi oluştu. Güçlü bir dram projesi ile yeniden hayranlarının karşısına çıkan Vahide Perçin için, Bir Zamanlar Çukurova’daki başarılı oyunculuğundan sonra hakim Güzide karakterinde de çok etkili bir çıkış sergiledi.

Ercan Kesal, Nursel Köse, Mustafa Uğurlu gibi tecrübeli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Aldatmak dizisinde geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Aras Aydın, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken gibi dikkat çeken isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ikinci sezonda daha da güçlendirildi.

Kadroya Berkay Ateş ve İlayda Çevik gibi iki önemli isim daha eklendi. ‘Aldatmak’ dizisi için yapım ekibi izleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaşan ilk sezonunun ardından yeni sezon için hazırlıkları tamamladı.

Aldatmak dizisi ikinci sezonunda Berkay Ateş ve İlayda Çevik ile çok daha güçlendi! 7

Başarılı oyuncu Berkay Ateş, Mualla’nın yeğeni ‘Kahraman’a hayat verirken İlayda Çevik ise Sezai’nin yıllardır konuşmadığı kızı ‘İpek’ karakterini canlandıracak.

Ayrıca dizide Alize Gördüm de yer alacak ve Tarık’ın yeğeni ‘Azra’ olarak izleyici karşısına çıkacak. Hikayeye dahil olan yeni karakterlerle güç savaşlarının seyri değişecek.

3 yeni karakter ile birlikte Aldatmak dizisinin hikayesinde de önemli değişimler bekleniyor.

Büyük sürprizlerin yer aldığı ‘Aldatmak’ ikinci sezonuyla yakında atv’de!