SON DAKİKA
9 Şubat 2023 06:31

SON HABERLER

Alef dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türkiye’de bir ilk olan mistik polisiye dizi Alef’in ilk 2 bölümü 10 Nisan Cuma akşamı Fx ve BluTV kanallarında yayınlandı.Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen bulunuyor. Sosyal medyada dizinin ilk iki bölümü hakkında birçok olumlu yorum yapıldı.

İlk iki bölümü büyük beğeni toplayan dizinin bundan sonraki süreçte Cuma akşamları saat 21.30’da diğer bölümleri yayınlanacak. Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın oyunculukta ders verdiği bir proje olarak göz dolduran Alef 3. bölüm fragmanı da paylaşıldı, videodan izleyebilirsiniz.

Kemal ve Settar, karakterleri hem kişisel hayatları hem de işlerine bakış açılarıyla birbirine tamamen zıt iki dedektiftir. İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için aldıkları görev onları bir araya getirir. Dedektifler ancak kendi deneyim ve bilgilerini birleştirirlerse vakayı çözebileceklerdir.

Karşılarındaki seri katilin cinayet motivasyonlarını çözmeye çalışırken kendilerini hiç bilmedikleri bir dünyanın eşiğinde bulurlar. Bu zorlu yolculukta açılacak kapılar hem Kemal’in hem Settar’ın kendi iç dünyalarında saklı kalan acılarını da açığa çıkaracaktır.

Cinayetlerin işlendiği evde “ Alef” sembolüyle karşılaşan dedektifler sembolü araştırmaya başlar. Katilin bıraktığı ses kaydı, onları Yaşar adında bir İslam Tarihi uzmanına yönlendirir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler