Ana sayfa Dizi Haberleri Alımlı ve seksi halleriyle Hafsanur Sancaktutan yeni dizisinde yine olay olacak!

Alımlı ve seksi halleriyle Hafsanur Sancaktutan yeni dizisinde yine olay olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hafsanur Sancaktutan’ın son dönemde Dünyayla Benim Aramda isimli dizideki bazı sahneleri sosyal medyada çok konuşuldu. Hem mastürbasyon hem de sevişme sahnelerinin yer aldığı Disney Plus dizisinin gündemde olduğu bir dönemde, Hafsanur Sancaktutan bu sefer de yeni dizisindeki alımlı ve seksi haliyle dikkatleri çekti.

Fox TV ekranında yakında izleyicilerle buluşacak olan Darmaduman dizisinin ilk fragmanı ve fotoğrafları paylaşıldı. Genç oyuncuların etkili başrol performansları beklenen dizinin iki güzeli Hafsanur Sancaktutan ile Aslıhan Malbora olarak öne çıkıyor. İki genç oyuncu da son dönemde yer aldıkları projelerle milyonlarca izleyiciyi etkilemeyi başardı.

Son Yaz dizisinin ardından Dünyayla Benim Aramda isimli dijital diziyle gündem olan Hafsanur Sancaktutan, yeni sezonda bu sefer Beverly Hills uyarlaması olan Darmaduman dizisinde Derin karakterini canlandıracak.

Oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medyada mastürbasyon ve sevişme sahneleri ile gündem olduğunda yaptığı açıklama ile işinin gereklerini yaptığını ve kurallarına uyduğu sürece de bu tür sahnelerde yer alacağını ifade etmişti.

Oyuncu, “Ben işimi yapıyorum. Senaryoda yazan neyse, benim kurallarıma aykırı olmadığı sürece yaptığım işim olan bir sahne çekildi. Normal buluyorum ben bunları” diyerek de kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Ay Yapım imzasını taşıyan ve yeni sezonun en iddialı projelerinden birisi olarak öne çıkan Darmaduman dizisinde Aslıhan Malbora’yı ise Ece karakterinde izleyeceksiniz. 2017 yılından bu yana setlerde görmekte olduğumuz Aslıhan Malbora, en son Üç Kuruş isimli dizideki performansı ile çok iyi bir çıkış sergilemişti. Kariyerinde en popüler olduğu dönemi yaşayan oyuncu, Darmaduman dizisiyle kariyer çıkışını sürdürmeyi hedefliyor.

İki genç ve başarılı kadın oyuncunun gençlik dizisinde fazlasıyla öne çıkması bekleniyor.

blank

Erkek başrollerde ise Mert Yazıcıoğlu ile Aytaç Şaşmaz ikilisini yeni dizide izleme fırsatı elde edeceksiniz. Son dönemin çok dikkat çeken bu iki oyuncusu da dizinin hikayesinde merkezde yer alacak.

Mert Yazıcıoğlu’nu Kerem isimli karakterde izleyeceksiniz. Aytaç Şaşmaz ise Evren olarak izleyicilerle buluşacak.

Dizinin erkek başrollerinin çok etkili isimlerden seçilmesi yeni dizinin iddiasını ortaya koyuyor.

Kadın ve erkek 4 başarılı genç oyuncu ile birlikte Beverly Hills uyarlaması olan Darmaduman dizisinin, yeni sezonda ne kadar başarı sağlayacağı da şimdiden merak konusu oldu.