Ana sayfa Sosyal Medya Alp Navruz sevgilisi Ayça Ayşin Turan’ın ayağını yerden kesti!..

Alp Navruz sevgilisi Ayça Ayşin Turan’ın ayağını yerden kesti!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yayınlanan Ada Masalı dizinde iki aşığı canlandıran  Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan ikilisi, Ada Masalı’nın ekranlara vedasından sonra dizideki aşklarını ve romantizmi gerçek hayatlarına taşıdılar.

Aşklarını göz önünde yaşamaya devam eden Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, zaman zaman instagram sayfalarından birlikte pozlarını yayınlayarak sosyal medyada hayranları arasında heyecan dalgası yaratıyorlar.

Ayça Ayşin Turan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraf çiftin hayranlarını mest etti. Sevgilisini sırtına alan Alp Navruz hayranlarına; ‘Ayça Ayşin Turan’ın ayaklarını yerden kesti'” dedirtti.

Alp Navruz sevgilisi Ayça Ayşin Turan'ın ayağını yerden kesti!.. 7

Hayranlarının heyecanla takip ettiği çift, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da gündem olmaya devam ediyorlar.Instagram’da 6 milyon takipçisi bulunan Ayça Ayşin Turan ‘ın paylaşımına; “Çok güzelsiniz” şeklinde yorumlar yapıldı.

Star TV’de bir yaz dizisi olarak başlayan Ada Masalı dizisinin böylesi bir aşka şahitlik edeceğini kimse beklemiyordu ama daha ilk günlerden birbirlerine çok yakıştırılan iki oyuncu, bir süre beraberliklerini gizleseler de dizi bittikten sonra birlikte tatil pozlarıyla aşklarını cümle aleme ilan etmişlerdi.

Şimdilerde beraberliklerini gizleme gereği duymadan gönüllerince yaşayan ve sosyal medyada da fotoğraflarını paylaşan iki oyuncu, hayranları tarafından da merakla takip ediliyorlar. Son olarak yayınladıkları bir pozları ise takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.