Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Alper Saldıran hayranlarını aşkın peşinde bir yolculuğa çıkartıyor!

Alper Saldıran hayranlarını aşkın peşinde bir yolculuğa çıkartıyor!

tarafından ker_def

Oyunculuğunun yanı sıra yazarlığıyla da beğeni toplayan Alper Saldıran’ın büyük ilgi gören yeni kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler, kısa süre içinde 2. baskısını yaptı! Üçüncü kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler’de herhangi bir nesneye, insana ya da mesleğe olan aşkın ve sevginin insana nasıl yaşam gücü verdiğini ele alan Saldıran, okurlarını kendi iç odalarında, aşkın peşinde bir yolculuğa çıkartıyor.

Masumlar Apartmanı isimli TRT1 dizisinde Uygar karakterine hayat vermekte olan Alper Saldıran, ilk kitabı Beyaz Odadan Hikâyeler’de okuyucusuna beyaz bir odanın içinde bambaşka renkler keşfettiriyor. Siyah bir odadan seslendiği ikinci kitabı Siyah Odadan Hikâyeler’de giderek yalnızlaşan insan kalabalıkları, aşklar, acılar, hayal kırıklıkları içinde yaşarken hiç umulmadık bir anda karşımıza çıkıveren umutla, insanlığa, doğaya, ilişkilere, geleceğe bambaşka bir yerden bakılabileceğini gösteriyor.

Üçlemenin son kitabı olan Kırmızı Odadan Hikâyeler’de ise okuyucuya aşkın farklı yüzlerini gösteren Alper Saldıran, hiç umulmadık yerlerde, beklenmedik şekillerde aşkı karşımıza çıkarttığı bir yolda, hemen yanı başımızda yürüyor.

İkinci baskısını yapan kitabı için okurlardan iç açıcı yorumlar aldığını söyleyen Saldıran, “Kırmızı Odadan Hikâyeler’de, herhangi bir nesneye, insana ya da mesleğe olan aşkın, sevginin insana nasıl yaşam gücü verdiğini ele aldım. Aslında herkes en derinlerde sevmek sevilmek ister. Yaşama isteği gelir birden. Ben bu manada aşkı, sevgiyi algılayabildiğim kadarıyla çok boyutlu şekilde ele almaya çalıştım. Okurlardan çok iç açıcı yorumlar geliyor. Onlara kendi hikâyelerini anımsatıyor. Bu benim için mutluluk verici.” diyor.

Alper Saldıran’ın yeni kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler, Karakarga Yayınları etiketiyle kitabevlerinde ve internet sitelerinde okurları bekliyor.