Ana sayfa Dizi Haberleri Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk’un yeni dizisinin başarılı olması için önemli bir neden!

Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk’un yeni dizisinin başarılı olması için önemli bir neden!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ego isimli yeni televizyon dizisi pazar akşamları izleyicilerle buluşmaya başladı. Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk ikilisinin, yıllar sonra yeniden aynı sette buluşması Fox TV dizisiyle gerçekleşti. Erkeğe Güven Olmaz olarak tarif edilen ve Ego ismi ile yayına başlayan yeni dizinin başarılı olması için önemli bir nedenden bahsetmek istiyoruz.

Sibel karakterini canlandıran Melisa Aslı Pamuk, yeni dizisi hakkında çok dikkat çekici bir bilgi verdi. Canlandırdığı karakterin ne kötü ne de iyi olarak tarif edilemeyeceğinden bahseden oyuncu, hikayede yer alan karakterlerin siyah ya da beyaz gibi belirli bir çizgisinin olmadığını anlattı. Tüm karakterleri gri olarak tanımlayan ve daha gerçekçi olarak ifade eden Melisa Aslı Pamuk, bu sözleri ile Ego dizisine büyük bir anlam yüklemiş oldu.

İzleyicilerin dizilerde genelde gerçekçi karakter olmaması yönündeki eleştirilerin Ego dizisi ile birlikte farklılaşması bekleniyor. Şayet senaristler Melisa Aslı Pamuk’un ifadesindeki gibi gerçek hayat ile örtüşen karakterleri ortaya koymaya devam eder ise Ego dizisinin izleyici kitlesini memnun etmesi mümkün olacaktır.

Antalya’da başlayan çekimler İstanbul’da devam ederken, izleyicilerin bugüne kadar pek de deneyimlemedikleri bir hikaye ile karşılaşacaklarını belirtelim.

Melisa Aslı Pamuk da, “Hiç izlemediğimiz bir şey izleyeceğiz” diyerek Ego dizisinin kendi kariyerinde de önemli bir farkının olacağını gösterdi.

Sibel karakterini de iyi ya da kötü birisi olarak tarif etmeyen oyuncu, güçlü bir kadın karakterini canlandırıyor. Ancak Sibel aynı zamanda günümüz insanının en önemli özelliklerinden olan yalnızlık konusunda da öne çıkacak.

Ego dizisi gerçekçi karakterleri ile projenin farkını ortaya koyuyor ve izleyicilerin de genel anlamda sektöre yönelik gerçek hayattan kopuk olma halini hissettirmeyecek gibi gözüküyor.