SON DAKİKA
25 Haziran 2019 18:49

SON HABERLER

Aradan geçen 5 seneye rağmen unutulmadı! Fanatik hayranları Kara Para Aşk’ı anıyor!

Televizyon Gazetesi Detay

atv’nin 2014-2015 sezonunda izleyici ile buluşan Ay Yapım imzalı ‘Kara Para Aşk’ dizisi yayınlandığı dönemde en çok sevilen ve ses getiren projelerden bir tanesiydi.

Başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in hala özlenen bir uyum yakaladığı dizi 2 sezon sürmüş ve bu süre içinde sosyal medyanın dilinden hiç düşmemişti. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün o dönemin en çok yakıştırılan dizi çifti olmuştu. Dizinin final yapmasının ardından sosyal medyada bir sinema filmi projesinde yeniden birlikte rol almaları için kampanyalar başlatılmıştı. Hatta, hayranları ikiliyi hala böyle bir projede bir arada görmek istiyor.

İki oyuncunun da sahip olduğu büyük hayran kitlesi nedeniyle yurt dışı satışlarında da rekor kıran dizi için bugün önemli bir gün. Kara Para Aşk 5 sene önce bugün yayın hayatına başlamıştı.

İlk bölümü 12 Mart 2014’de yayınlanan dizi, gizem dolu bir cinayetin ardından tanışan Elif ve Ömer’in aşkını anlatıyordu. Elif’in babasını, Ömer’in ise nişanlısını kaybettiği cinayetle hayatları birleşen ikilinin aralarında hem büyük bir aşk hem de yasa dışı işlerin döndüğü bir macera başlamıştı.

İkilinin hayatını değiştiren cinayeti işleyenin kim olduğu da uzun süre merak konusu olmuş ve bu işin arkasından Ömer’in abisi Hüseyin çıkmıştı.

İkinci sezonun ortalarına doğru heyecanını kaybetse ve senaryosu tıkansa da izleyicilerin ilgisini kaybetmeyen dizi 142 ülkeye de satılarak en çok ihraç edilen diziler listesinde 2. sırada yer alıyor. Dizinin ve oyuncuların Türkiye’de olduğu kadar birçok ülkede de sıkı hayranları bulunuyor.

İşte bu nedenlerle dizinin yayın hayatına başladığı tarih unutulmadı.

Türk ve yabancı birçok izleyici yayınladığı mesajlarla 5 sene önce bugün yayın hayatına başlayan diziyi anıyor ve diziye dair duygularını paylaşıyor.

 

İlgili Haberler