Ana sayfa Dizi Haberleri Arak dizisinin oyuncu kadrosuna bakınca reytinglerde çok iddialı olacağı anlaşılıyor!

Arak dizisinin oyuncu kadrosuna bakınca reytinglerde çok iddialı olacağı anlaşılıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği, kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken yeni dizisi “Arak”ın setinden ilk kareler yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimler bulunuyor.

Arak dizisinin oyuncu kadrosuna bakınca reytinglerde çok iddialı olacağı anlaşılıyor! 9

Arak’ın yayınlanan yeni fotoğrafları sosyal medyada hızla paylaşılırken fotoğraflar da beğeni dolu yorumlar aldı. Dizinin oyuncu kadrosunu gören izleyiciler çok iyi isimler olduğunu ve projenin ses getireceğini düşünüyor.

Arak dizisi hikayesi ile olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da yeni sezonda çok iyi reytingler elde etmeye aday bir yapım olarak öne çıkıyor.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

Arak dizisinin oyuncu kadrosuna bakınca reytinglerde çok iddialı olacağı anlaşılıyor! 10

Babasının intikamını almak isteyen Kara (İlker Kaleli) ile çok farklı bir hayattan gelen Zeynep’in (Öykü Karayel) kesişen yolları ve sonrasında birlikte verdikleri mücadeleyi çarpıcı bir anlatımla izleyiciye aktaracak olan Arak çok yakında Show TV’de başlıyor.

Arak dizisinin oyuncu kadrosuna bakınca reytinglerde çok iddialı olacağı anlaşılıyor! 11