SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 12:33

SON HABERLER

Arka Sokaklar 517. bölümde Mesut Odun-Man ilan ediliyor!

Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Arka Sokaklar 517. Bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. Mesut, hayatını kurtardığı Ceren tarafından süper kahraman ilan ediliyor: Odun-Man! O anları videodan izleyebilirsiniz.

Firaz, adamları ile birlikte evi yaylım ateşine tutar. Canan’ın korumaları onlara karşılık vermede sıkıntı yaşayınca devreye Mesut girer. Örgütün eve ilerlemesinin önünü keser. Bu sırada Firaz’ın bir adamı eve girmeyi başarır. Canan ve kızı Ceren’e ulaşır. Canan’ı öldüreceği sırada Mesut yetişir ve adamı öldürerek onları kurtarır.

Ekip de tam zamanında yetişince Firaz ve adamları kaçmak zorunda kalır. Olay sonrasında Canan ve Ceren, Mesut’un kahramanca kendilerini savunmasından övgüyle bahseder. Ceren için Mesut bir süper kahramandır. O kahramanın adını da Hakan koyar: Odun-Man!..

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler