Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arka Sokaklar yeni bölümleri ile yeniden izleyicileri ekrana çağırıyor!

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile yeniden izleyicileri ekrana çağırıyor!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını D Media’nın üstlendiği, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu fenomen dizisi olan “Arka Sokaklar” yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yayınlanan 640’ıncı bölümü tüm izleyiciler kategorisinde günün en çok izlenen dizisi oldu.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı, sezona bambaşka bir hikaye ile giriş yapan Arka Sokaklar yeni bölümü ile yine çok izlendi. Dizinin tüm kişiler grubunda günü ikinci sırada bitirmesi ve 4’lü oranlara yakın reytingler alması önemliydi.

Rıza Baba’dan muhteşem dönüş…

Arka Sokaklar ’da Rıza Baba’nın ölüp ölmediği ise büyük merak konusu olmuştu. Dizinin ekrana gelen yeni bölümünde Rıza Baba’nın akibiyeti ise belli oldu. İntihar ettiği söylenen Rıza Baba, ekibin aradığı adamla birlikte ortaya çıktı. Bu muhteşem dönüş izleyiciden tam not alırken sosyal medyada da çok konuşuldu.

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun yanı sıra Mustafa Üstündağ, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı, Sinem Reyhan Kıroğlu, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Furkan Göksel, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay.”

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!